تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک ملی ایران در آخرین روز کاری بانک از ادارات کل خزانه، مدیریت عملیات بانکی ، حفاظت فیزیکی و فنی وحسابداری کل بودجه بازدید و خدمت رسانی کارکنان این بخش ها در ساعات نهایی سال را ستود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا حسین زاده با […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک ملی ایران در آخرین روز کاری بانک از ادارات کل خزانه، مدیریت عملیات بانکی ، حفاظت فیزیکی و فنی وحسابداری کل بودجه بازدید و خدمت رسانی کارکنان این بخش ها در ساعات نهایی سال را ستود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا حسین زاده با بیان این که بانک به عنوان یک نهاد خدمت رسان در همه ساعات شبانه روز و همه روزهای سال فعال است و تعطیلی ندارد، این روند را مدیون تلاش و همکاری مستمر کارکنان دانست و گفت: بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین سازمان های کشور، از مردم و برای مردم است و برای جلب رضایت آنها از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: بانک ملی ایران افتخار دارد که بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه می کند و این وضعیت نیز بدون فداکاری خالصانه کارکنان بانک محقق نمی شد.

حسین زاده پایداری شبکه بانکداری دیجیتال و نیز پول رسانی به موقع به شعب بانک در روزهای پایانی سال را نمونه موفقی از خدمات منحصر به فرد این بانک دانست.

وی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به همه همکاران، نسبت به بهبود هر چه بیشتر شرایط بانک در سال جدید نوید داد و خاطرنشان کرد: بانک ملی ایران امسال در نظام بانکی کشور بسیار خوش درخشید و برنامه های توسعه ای آن در سال آینده نیز ادامه خواهد یافت.