تاپ خبر۲۴:سازمان بهزیستی به دلیل حمایتهای بانک سپه از افراد تحت پوشش این سازمان در سال ۹۳ و نیز نقش آفرینی آن در کمک به گسترش سلامت جامعه، عدالت اجتماعی و توسعه پایدار تقدیر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه، انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی از سیدکامل […]

تاپ خبر۲۴:سازمان بهزیستی به دلیل حمایتهای بانک سپه از افراد تحت پوشش این سازمان در سال ۹۳ و نیز نقش آفرینی آن در کمک به گسترش سلامت جامعه، عدالت اجتماعی و توسعه پایدار تقدیر کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک سپه، انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی از سیدکامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه با اهدای لوحی تقدیر کرد.
در بخش ابتدایی این لوح خطاب به مدیرعامل بانک سپه آمده است: بی تردید توسعه پایدار اجتماعی اقتصادی و فرهنگی کشور با همکاری و هماهنگی ارگانها، نهادها، سازمانها، مؤسسات و مشارکت همه آحاد مردم میسر خواهد بود، خصوصاً نقش آفرینی و پایبندی مؤسسات مالی و اعتباری به تعهدات و ایفای مسئولیتهای اجتماعی می تواند در گسترش سلامت جامعه، تحقق عدالت اجتماعی و توسعه پایدار مؤثر باشد.
در ادامه متن این لوح تأکید شده است: نظر به اینکه مجموعه بانک سپه طی سال ۹۳ در حمایت از جامعه هدف این سازمان و تحقق مراتب پیشگفت اقدامات مؤثری داشته اید، لذا اینجانب ضمن اظهار خرسندی از همراهی، همکاری و مساعی ارزشمند و صادقانه جنابعالی و همکاران گرامیتان در راستای تحقق آرمانها و سیاستهای دولت تدبیر و امید که همانا رسیدن به تعالی اجتماعی، اقتصادی و توانمندسازی معلولان، نیازمندان و زنان خود سرپرست سازمان است تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان توفیق روزافزون شما را در جهت تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و خدمت به محرومین و نیازمندان مسئلت می نمایم.