تاپ خبر۲۴:رئیس کل بانک مرکزی با ارسال لوح تقدیر، از عملکرد بانک سپه در طرح ملی چکاوک تقدیر و تلاش این بانک را در اجرای طرح یاد شده تحسین برانگیز دانست. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عموم بانک سپه در لوح تقدیر ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی خطاب به مدیرعامل […]

تاپ خبر۲۴:رئیس کل بانک مرکزی با ارسال لوح تقدیر، از عملکرد بانک سپه در طرح ملی چکاوک تقدیر و تلاش این بانک را در اجرای طرح یاد شده تحسین برانگیز دانست.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عموم بانک سپه در لوح تقدیر ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی خطاب به مدیرعامل بانک سپه آمده است: صمیمانه ترین تقدیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد بانک سپه اعلام داشته، ضمن تبریک برای همکاری درخور تحسین، توفیق روز افزون شما را در خدمت به میهن عزیزمان خواستاریم.
در بخش دیگری از این تقدیر نامه تاکید شده است پرواز چکاوک بر آسمان اقتصاد ایران زمین، لحظه زیبای پیوند نیت پاک و همت والای شما بزرگمردان ایران است که با بکارگیری نیروهای متخصص داخلی و تلاش شبانه روزی و بی دریغ این عزیزان در بستری از صبر و مقاومت، طلیعه دار عرصه نوینی بر نظام بانکی کشور گشته اید.