تاپ خبر۲۴:در هشتمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان کردستان از عملکرد مطلوب بانک ملی ایران در جهت حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی به عنوان بانک برتر تقدیر شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، هشتمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان کردستان با محوریت بخش مسکن که با حضور […]

تاپ خبر۲۴:در هشتمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان کردستان از عملکرد مطلوب بانک ملی ایران در جهت حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی به عنوان بانک برتر تقدیر شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، هشتمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان کردستان با محوریت بخش مسکن که با حضور معاونین استاندار و روسای سازمان ها و بانک های استان کردستان برگزار شد، مسئولان استانداری کردستان از عملکرد مطلوب و موثر بانک ملی ایران به عنوان بانک برتر در شبکه بانکی استان در جهت همگام بودن با سیاست های دولت در خصوص پرداخت تسهیلات و اجرای مطلوب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی به ویژه طرح‌های رونق تولید و بازسازی و نوسازی صنایع با اهدای لوح تقدیر کردند.

گفتنی است بانک ملی ایران از ابتدای سال ۹۹ تاکنون با پرداخت بیش از ۶۰۶ هزار میلیون ریال تسهیلات به ۳۱ واحد تولیدی استان کردستان در جهت کمک به رونق تولید این واحدهای صنعتی گام برداشته است.