تاپ خبر۲۴: در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از«همراه اول»به دلیل حمایت و مشارکت فعال در اطلاع رسانی و برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات تقدیر شد. در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از «همراه اول» به دلیل حمایت و مشارکت فعال در اطلاع رسانی و برگزاری […]

تاپ خبر۲۴: در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از«همراه اول»به دلیل حمایت و مشارکت فعال در اطلاع رسانی و برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات تقدیر شد.

در سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از «همراه اول» به دلیل حمایت و مشارکت فعال در اطلاع رسانی و برگزاری هر چه باشکوه تر این مسابقات تقدیر شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سی و سومین مسابقات بین المللی قران کریم به مدت ۶ روز از ۲۲ لغایت ۲۸ اردیبهشت ماه با حضور قاریان برجسته قرآن کریم از ۶۰ کشور جهان در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
در این مسابقات شرکت همراه اول در راستای ایفای مسؤولیت معنوی و اجتماعی خود، با مشارکت در امر اطلاع رسانی و ارسال دو مرحله پیامک برای بیش از ۴۵ میلیون مشترک فعال و دعوت آن ها به حضور در این مسابقات نقش فعالی ایفا کرد.
این گزارش می افزاید؛ در پایان این مسابقات از همراه اول بخاطر کمک در اطلاع رسانی و نقش مؤثر در برگزاری این مسابقات، تقدیر شد.