تاپ خبر۲۴: مراسم تقدیراز اعضای فعال کانون جوانه‌های بانک ملی ایران در استان کردستان با حضور ۱۵۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان عضو این کانون به همراه خانواده‌های آنها در سنندج برگزار شد. این مراسم با هنرنمایی گروه عموهای فیتیله‌ای و گروه‌های هنری استان کردستان انجام شد. کانون جوانه‌های بانک ملی ایران با هدف آموزش […]

تاپ خبر۲۴: مراسم تقدیراز اعضای فعال کانون جوانه‌های بانک ملی ایران در استان کردستان با حضور ۱۵۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان عضو این کانون به همراه خانواده‌های آنها در سنندج برگزار شد.
این مراسم با هنرنمایی گروه عموهای فیتیله‌ای و گروه‌های هنری استان کردستان انجام شد. کانون جوانه‌های بانک ملی ایران با هدف آموزش مفاهیم اقتصاد، پول، سرمایه و فرهنگ‌سازی استفاده از خدمات نوین بانکی به کودکان و نوجوانان از سال ۱۳۹۲ راه‌اندازی گردیده و در کنار ترغیب آنها به استفاده از خدمات غیرحضوری بانکی، شرایط بهره‌مندی از تسهیلات خرد جهت برطرف نمودن برخی نیازهای نوجوانان عزیز را فراهم می‌آورد.
این کانون تاکنون اقدامات متعددی نظیر برگزاری چند مراسم استانی در مشهد، شیراز، ارومیه، تهران، شهرکرد، گرگان و تبریز، برگزاری مسابقه خاطره‌نویسی، حضور در نمایشگاه‌های مرتبط با کودکان و… را جهت فرهنگ‌سازی مفاهیم اقتصادی و بانکی برای کودکان و نوجوانان انجام داده است. کودکان و نوجوانان برای عضویت در کانون جوانه های بانک ملی ایران و بهره مندی از خدمات و جوایز آن می‌توانند، به نشانی اینترنتیhttp://kids.bmi.irمراجعه کنند.