تاپ خبر۲۴: همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)و روز جانباز، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان بانک سرمایه از همکاران جانباز این بانک تقدیر به عمل آمد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، دکتر هادی، عضو هیات مدیره این بانک طی سخنانی در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه جانبازان […]

تاپ خبر۲۴: همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)و روز جانباز، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان بانک سرمایه از همکاران جانباز این بانک تقدیر به عمل آمد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، دکتر هادی، عضو هیات مدیره این بانک طی سخنانی در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه جانبازان را سرمایه های ارزشمند جامعه دانست و اظهار داشت:آحاد جامعه باید مقام شامخ شهدا، جانبازان و خانواده هایشان را ارج نهاده و به ایشان ادای احترام نمایند.

در ادامه مراسم دکتر حیدرآبادی پور، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه نیز در سخنانی به اهمیت واقعه کربلا در زنده نگه داشتن اسلام و پاسداری از ارزش های دینی و الگو برداری رزمندگان این مرز و بوم در ۸سال دفاع مقدس از این واقعه بزرگ اشاره نمود و اظهار داشت: جوانان رزمنده با اقتدا به سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) راه ایثار و از خود گذشتگی را در پیش گرفتند و در این راه جان و مال خود را فدا نمودند.

این گزارش می افزاید در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی توسط دکتر هادی و دکتر حیدرآبادی پور از همکاران جانباز بانک سرمایه قدردانی به عمل آمد.