تاپ خبر۲۴:با تأسیس دفتر مرکزی در کالیفرنیا، همکاری با هدف توسعه و پیشرفت webOS Auto و تبدیل آن به پلتفرم برتر بازار آغاز می‌گردد. ال‌جی الکترونیکس و Luxoft هفته جاری توافقنامه همکاری برای توسعه مشترک و گسترش پلتفرم webOS Auto در قالب سیستم‌های آماده تولید را امضا کردند. دکتر I.P. Park رئیس ال‌جی و مدیر […]

تاپ خبر۲۴:با تأسیس دفتر مرکزی در کالیفرنیا، همکاری با هدف توسعه و پیشرفت webOS Auto و تبدیل آن به پلتفرم برتر بازار آغاز می‌گردد.

ال‌جی الکترونیکس و Luxoft هفته جاری توافقنامه همکاری برای توسعه مشترک و گسترش پلتفرم webOS Auto در قالب سیستم‌های آماده تولید را امضا کردند.

دکتر I.P. Park رئیس ال‌جی و مدیر ارشد فناوری این شرکت و Dmitry Loschinin معاون اجرایی DXC Technology و رئیس و مدیرعامل Luxoft طی برگزاری نمایشگاه CES 2020، دیروز در لس‌آنجلس توافقنامه‌ سرمایه‌گذاری مشترک را امضا کردند. این شرکت مشترک در سانتا کلارا واقع در ایالت کالیفرنیا بنا نهاده می‌شود و پس از انتخاب تیم اجرایی در نیمه نخست ۲۰۲۰، رسماً کار خود را آغاز خواهد کرد.

از طریق این شرکت جدید، ال‌جی و Luxoft توسعه محصولات پیشرفته آماده تولید همچون کابین دیجیتال، سیستم سرگرمی-رسانه‌ای درون خودرو، سیستم سرگرمی‌های سرنشینان عقب (RSE) و سیستم‌های سفارش خودرو فوری را بر پایه پلتفرم webOS Auto توسعه خواهند داد و آن را در اختیار اتومبیل سازان، اوپراتورهای خدمات ناوگانی و تأمین‌کنندگان سرویس‌های حمل‌ونقل اشتراکی قرار می‌دهند. پلتفرم webOS Auto ال‌جی تمامی قابلیت‌ها و عملکردهای موردنیاز و همچنین مشارکت در بخش‌های ضروری از قبیل پردازش چندرسانه‌ای، کنترل‌های چند نمایشگری، ارتباطات و امنیت را به همراه بهبود آسایش و سهولت کاربری برای رانندگان و مسافران فراهم می‌آورد. شرکت جدید هم قرار است از توان مهندسی جهانی Luxoft برای توسعه شبکه عرضه و ارسال در مقیاس جهانی بهره ببرد.

با استفاده از webOS روی بیش‌ از ۷۰ میلیون تلویزیون هوشمند در منازل سراسر جهان، ال‌جی با خلق بهترین تجربه کاربری صنعت تلویزیون، انقلابی را در اتاق نشیمن رقم زد. با webOS Auto هم قرار است اکوسیستمی از سرویس‌های هوشمند و سرویس‌های پخش زنده محتوا برای غول‌های پیشتاز صنعت ایجاد شود و ال‌جی قصد دارد با توسعه تخصص‌هایش، تجربه سطح مشتری منحصربه‌فردی را برای سرنشینان اتومبیل‌ها خلق کند.

دکتر Park می‌گوید: «از طریق این سرمایه‌گذاری مشترک با Luxoft قصد داریم بر قدرت پلتفرم سرگرمی-رسانه‌ای درون اتومبیلی (IVI) ال‌جی بیافزاییم و با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ها ورود اتومبیل‌های متصل به شبکه را سرعت بخشیم. ما با تأمین دامنه وسیعی از سرویس‌ها و رشد روزافزون تعداد شرکای همکارمان، به تکامل و توسعه اکوسیستم webOS Auto ادامه خواهیم داد.»

Loschinin هم می‌گوید: «این همکاری تجاری باعث تقویت قابلیت‌های Luxoft در زمینه طراحی، توسعه و پیاده‌سازی کابین‌های دیجیتال و راه‌کارهای حمل‌ونقل متصل به شبکه بر پایه پلتفرم‌های باز در مقیاس وسیع خواهد گردید. تجمیع توان ال‌جی و Luxoft باعث ایجاد هم‌افزایی بسیار ارزشمندی خواهد شد که محبوبیت پلتفرم webOS Auto را برای خلق تجربه کاربری دیجیتال در سطح مصرف‌کننده، میان اتومبیل سازان و شرکای کلیدی آن‌ها افزایش خواهد داد.»

جدیدترین محصولات ۲۰۲۰ ال‌جی طی نمایشگاه CES 2020 از هفتم ژانویه در غرفه #۱۱۰۰۰ مرکز همایش‌های لس‌آنجلس ارائه می‌گردند. اخبار و اطلاعیه‌های ال‌جی در CES را از طریق هشتگ #LGCES2020 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.