تاپ خبر۲۴: پیرو اطلاعیه کناره گیری از صنعت موبایل، ال‌جی تعهد خود را به مصرف‌کنندگان فعلی و آینده حفظ خواهد نمود. ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد تمامی تلفن‌های هوشمند رده‌بالای ال‌جی که اکنون در حال استفاده هستند، تا سه سال متوالی از زمان سال خرید آپدیت‌های سیستم‌عامل اندروید را دریافت خواهند نمود. این تعهد پیرو اعلامیه‌ای […]

تاپ خبر۲۴: پیرو اطلاعیه کناره گیری از صنعت موبایل، ال‌جی تعهد خود را به مصرف‌کنندگان فعلی و آینده حفظ خواهد نمود.

ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد تمامی تلفن‌های هوشمند رده‌بالای ال‌جی که اکنون در حال استفاده هستند، تا سه سال متوالی از زمان سال خرید آپدیت‌های سیستم‌عامل اندروید را دریافت خواهند نمود.

این تعهد پیرو اعلامیه‌ای است که هفته گذشته منتشر شد و ال‌جی در آن خروج خود از تجارت موبایل در انتهای ماه ژولای را اعلام نمود. ضمانت ارائه سه آپدیت سیستم‌عامل شامل تلفن‌های رده‌بالای ال‌جی می‌شود که از سال ۲۰۱۹ و بعد از آن (سری ‌G، سری V و مدل‌های VELVET و Wing) روانه بازار شده‌اند. همچنین مدل‌های مشخصی از محصولات ۲۰۲۰ همچون سری K و LG Stylo نیز دو آپدیت سیستم‌عامل را دریافت خواهند نمود.

ال جی برای برآورده ساختن تعهدات قراردادی در قبال شرکت های مخابراتی و شرکای خود، تا نیمه دوم سال جاری میلادی به تولید تلفن همراه ادامه خواهد داد. این بدان معنی است که مصرف‌کنندگان هنوز می‌توانند از موجودی کالای باقی‌مانده، به خرید تلفن‌های همراه هوشمند ال‌جی ادامه دهند و سرویس‌های پشتیبانی و آپدیت‌های امنیتی را همچنان برای بازه زمانی مشخص‌شده برای هر دستگاه دریافت نمایند. مصرف‌کنندگان برای اطلاع از جزئیات بیشتر با مرکز خدمات ال‌جی در شهر یا کشور خود تماس بگیرند.

• آپدیت‌های آینده کاملاً به برنامه زمانی گوگل برای عرضه نسخه‌های جدید و البته فاکتورهای دیگری ازجمله سازگاری و کارآمدی دستگاه وابسته هستند.