تاپ خبر۲۴: به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، در راستای افزایش استفاده از پیام رسان های داخلی، کاربران شبکه های اجتماعی ازین پس در ازای استفاده از پیام رسانهای داخلی (سروش، بیسفون پلاس، آی گپ، جیک و پیک و لنزور ) تنها یک سوم تعرفه اینترنت مصرفی خود را پرداخت می کنند. […]

تاپ خبر۲۴: به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، در راستای افزایش استفاده از پیام رسان های داخلی، کاربران شبکه های اجتماعی ازین پس در ازای استفاده از پیام رسانهای داخلی (سروش، بیسفون پلاس، آی گپ، جیک و پیک و لنزور ) تنها یک سوم تعرفه اینترنت مصرفی خود را پرداخت می کنند.

بر اساس این گزارش، کاهش هزینه از سوی آسیاتک که در راستای حمایت و توسعه فعالیت پیام رسانهای اجتماعی داخلی مطابق مصوبه ۲۶۵ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، از تاریخ ۲۸ دی ۹۶ صورت گرفته، این امکان را ایجاد می کند تا کاربران این شرکت ازین پس در به کارگیری و استفاده از پیام رسانهای داخلی فوق، از تخفیف ها و مزیت های بسیار بیشتری نسبت به قبل برخوردار شوند.
این گزارش حاکی است کاربران شرکت آسیاتک در صورت استفاده از پیام رسانهای داخلی، یک سوم تعرفه ترافیک خارجی را پرداخت می کنند، به صورتی که به ازای هر سه مگابایت مصرف در پیام رسانهای داخلیِ اعلام شده، معادلِ یک مگابایت اینترنت(خارجی) محاسبه خواهد شد.
روابط عمومی شرکت آسیاتک در پایان این خبر اعلام کرد: در راستای ایجاد تسهیلات ویژه برای کاربران آسیاتک و تشویق کاربران به استفاده از پیام رسان ” بیسفون پلاس “، از ۱۸ مرداد سال۱۳۹۶ ، استفاده از این پیام رسان برای کلیه مشترکین آسیاتک، کاملا رایگان است.