تاپ خبر۲۴:تعرفه رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکان همراه اول در آستانه سال جدید و به مناسبت نوروز، در ۴۶ کشور مهم کاهش یافت. به گزارش تاپ خبر۲۴ ؛ این تعرفه ها ویژه ایام نوروز بوده و از امروز اعمال شده است. بر اساس این گزارش، رومینگ همراه اول در طرح نوروز […]

تاپ خبر۲۴:تعرفه رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکان همراه اول در آستانه سال جدید و به مناسبت نوروز، در ۴۶ کشور مهم کاهش یافت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ؛ این تعرفه ها ویژه ایام نوروز بوده و از امروز اعمال شده است.
بر اساس این گزارش، رومینگ همراه اول در طرح نوروز ۱۳۹۶ که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل این اپراتور ارائه شده، مکالمه های دریافتی، مکالمه های داخلی و مکالمه با ایران و همچنین پیامک های ارسالی شامل تخفیف شده است.
همچنین سرویس رومینگ اینترنت همراه نسل ۴(LTE)، در ۶ کشور اتریش، امارات متحده عربی، جمهوری آذربایجان، سنگاپور، کره جنوبی و هنگ کنگ راه اندازی شده است.
همراه اول در این طرح، با انعقاد قراردادهایی به مشترکان خود در ۴۶ کشور از جمله آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، هلند، اتریش، بلژیک، لوکزامبورگ، مجارستان، چک، مالزی، کره جنوبی، ژاپن، عراق، کویت، هندوستان، بلاروس، کرواسی، صربستان، مقدونیه، یونان، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان، قزاقستان، سوئد، کانادا و… تخفیف های ویژه رومینگ بین الملل ارائه می دهد.
همچنین تعداد کشورهای طرف قرارداد رومینگ اعتباری اپراتور اول به ۵۶ کشور و تعداد کشورهای طرف قرارداد دیتای رومینگ به ۵۰ کشور افزایش یافته است.
رومینگ بین الملل اپراتور اول از طریق ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور قابل استفاده است.
مشترکان همراه اول می توانند از طریق کد #۱* از صورتحساب سیم کارت های دائمی خود قبل از سفر، اطلاع یافته و با پرداخت بدهی صورتحساب خود(حتی در حالت قطع سیم کارت)، یا با افزایش موجودی (بستانکاری)، سقف اعتبار سیم کارت خود را افزایش داده و از قطع به دلیل بدهی، بویژه در هنگام استفاده از سرویس رومینگ، جلوگیری کنند.
همراه اولی ها می توانند برای دریافت اطلاعات تعرفه ای رومینگ بین الملل، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه و یا نام کشور مورد نظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک کنند.
همه ساله این شرکت خدمات مخابراتی، در آستانه نوروز تخفیف هایی را برای ارایه رومینگ بین الملل به مشترکان خود ارائه می دهد.