تاپ خبر۲۴: تعداد کارتخوان های نصب شده از سوی بانک ملت در سراسر کشور تا پایان خردادماه سال جای، از مرز ۸۱۷ هزار دستگاه گذشت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، تا پایان فصل بهار امسال و با هدف توسعه فرهنگ استفاده از پول الکترونیک، ۸۱۷ هزار و ۳۳۰ دستگاه کارتخوان فروشگاهی […]

تاپ خبر۲۴: تعداد کارتخوان های نصب شده از سوی بانک ملت در سراسر کشور تا پایان خردادماه سال جای، از مرز ۸۱۷ هزار دستگاه گذشت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، تا پایان فصل بهار امسال و با هدف توسعه فرهنگ استفاده از پول الکترونیک، ۸۱۷ هزار و ۳۳۰ دستگاه کارتخوان فروشگاهی از سوی واحدهای مختلف این بانک در سراسر کشور نصب و راه اندازی شده که از این تعداد، ۷۲۲ هزار و ۱۰۲ دستگاه، کارتخوان ثابت و ۴۵ هزار و ۲۲۸ دستگاه نیز کارتخوان سیار بوده است.
در عین حال، تا پایان خردادماه سال جاری، ۱۲ هزار و۶۴۲ نفر از صاحبان مشاغل در سراسر کشور به درگاه های الکترونیک بانک ملت مجهز شده اند.
بانک ملت همچنین تا پایان خردادماه، چهار هزار و ۶۰۰ دستگاه خودپرداز در سراسر کشور نصب و راه اندازی کرده که از این تعداد سه هزار و ۳۰۰ دستگاه خودپرداز دیواری و یکهزار و ۳۰۰ دستگاه نیز خودپرداز سالنی است.
بهره برداری از ۳۲۰ پایگاه شبانه روزی دستگاه های خودپرداز نیز از دیگر اقدامات بانک ملت در حوزه بانکداری الکترونیک است.