تاپ خبر۲۴:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: بدون تردید نتیجه تعامل مناسب میان سازمان تأمین اجتماعی و دیوان عدالت اداری منجر به ایجاد و افزایش امنیت شغلی، امنیت قضایی و امنیت روانی مردم می‌شود و هر دو مجموعه مصمم به افزایش هرچه بیشتر تعامل و ارتباط سازنده در مسیر خدمت مناسب‌تر به مردم هستند. به گزارش […]

تاپ خبر۲۴:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: بدون تردید نتیجه تعامل مناسب میان سازمان تأمین اجتماعی و دیوان عدالت اداری منجر به ایجاد و افزایش امنیت شغلی، امنیت قضایی و امنیت روانی مردم می‌شود و هر دو مجموعه مصمم به افزایش هرچه بیشتر تعامل و ارتباط سازنده در مسیر خدمت مناسب‌تر به مردم هستند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از سازمان تأمین اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین کاظم بهرامی در دیدار با دکترسیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی از سازمان‌های بسیار مهم در کشور است و کار بسیار عظیمی در این سازمان در حال انجام است.
وی ضمن تشکر از زحمات و اهتمام مدیریت سازمان تأمین اجتماعی برای رفع مشکلات و اجرای کامل قانون در این سازمان گفت: باید برای رفع مشکلات مربوط به قوانین و دستورالمل‌هایی که مورد اعتراض مردم قرار می‌گیرد به موقع اقدام شود.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و گفت: در دیوان عدالت اداری بنای کار ما پیشگیری است و اولویت اول ما تعامل سازنده با دستگاه‌های مختلف در راستای اجرای صحیح قانون است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین بهرامی به ریاست دیوان عدالت اداری گفت: قانونگرایی یکی از راهبردهای اصلی مدیریتی سازمان تأمین اجتماعی است و همه دستورالعمل‌های اجرایی در سازمان با تأیید واحدهای حقوقی و بررسی دقیق در رابطه با مطابقت با قانون صادر می‌شوند.
دکتر سیدتقی نوربخش گفت: سازمان تأمین اجتماعی برای اجرای دقیق قانون و خدمت رسانی مناسب به جامعه بزرگ مخاطبان خود از تمامی ظرفیت‌ها استفاده می‌کند.
دکتر نوربخش تشکیل شورای حقوقی سازمان تأمین اجتماعی را از جمله اقدامات اساسی برای اجرای کامل قانون در این سازمان دانست و اظهار داشت: این شورا با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته حقوقی تشکیل می‌شود و بهترین راهکارها را برای اجرای قانون در حوزه‌های مختلف سازمان ارائه می‌دهد.
وی از برنامه ریزی و تلاش گسترده در سازمان تأمین اجتماعی برای کاهش شکایات علیه سازمان تأمین اجتماعی به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: تمام همت ما این است که ورود پرونده‌های جدید در رابطه با سازمان تأمین اجتماعی کاهش یابد.
دکتر نوربخش با اشاره به استفاده ۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از خدمات سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور گفت: بازنشستگان تأمین اجتماعی همراه با اعضای خانواده آنان بیش از ۵ میلیون نفر از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند که تمام امور زندگی این عزیزان متأثر از فعالیت سازمان تأمین اجتماعی است.
وی حوزه درمان تأمین اجتماعی را تأمین کننده بخش بزرگی از خدمات درمانی در کشور عنوان کرد و گفت: ۸۰ بیمارستان و ۳۲۰ مرکز درمانی تأمین اجتماعی مشغول ارائه خدمات درمانی به جامعه تحت پوشش این سازمان هستند .
در این دیدار جمعی از معاونین و مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی نیز حضور داشتند.