تاپ خبر۲۴:علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: اگر بخواهیم با بانک ها و موسسات خارجی گفتگو و تعامل داشته باشیم باید تمام برنامه ها و اهداف خود را بر اساس استاند اردهای روز دنیا منطبق سازیم تا بتوانیم یک بانک موفق در عرصه تعاملات جهانی باشیم به گزارش […]

تاپ خبر۲۴:علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: اگر بخواهیم با بانک ها و موسسات خارجی گفتگو و تعامل داشته باشیم باید تمام برنامه ها و اهداف خود را بر اساس استاند اردهای روز دنیا منطبق سازیم تا بتوانیم یک بانک موفق در عرصه تعاملات جهانی باشیم

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک صنعت و معدن؛ افخمی که در نشست سرپرستی ها و روسای شعب این بانک سخن می گفت افزود: یکی از این موارد ، عملیاتی شدن (core banking) است که الزاما باید تا ۷ اردیبهشت سال آینده در بانک اجرایی شود.
افخمی در ادامه با اشاره به دیدار اخیر خود با مدیرعامل بانک(BPI france) که با بهره مندی از ۴۸ شعبه در استان های مختلف فرانسه بخش عمده ای از تامین مالی صنایع درآن کشور را انجام می دهد گفت: این بانک از طریق مشارکت مشتریان که عمدتا از شرکت ها هستند به تامین سرمایه خود می پردازد.
وی ادامه داد : شعب بانک صنعت و معدن نیز باید بتوانند با توجه به این روش از طریق تمرکز حساب مشتریان و مشتریان آنها منابع مالی خود را افزایش دهند.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن با تاکید بر این که بانک ما برای افزایش سرمایه نباید تنها به دنبال منابع دولتی باشد گفت: دستاوردهای بزرگ ما در زمینه های صنعتی و پتروشیمی ثمره فعالیت های کارکنان بانک است و این امر قابلیت های تمام پرسنل بانک صنعت و معدن را نشان می دهد.
افخمی در ادامه این نشست آمادگی بانک را برای آموزش همکاران در راستای تحقق استاندارد های امروز در بانک صنعت و معدن اعلام داشته و خواستار همبستگی و اراده جمعی مدیران و کارشناسان برای پیشبرد این امر شد.
وی گفت: بانک صنعت و معدن در تامین مالی طرح های کوچک و متوسط صنعتی در قالب طرح رونق تولید در بین بانک های کشور دارای جایگاه ویژه ای است که با توجه به سایز و سرمایه بانک در مقایسه با بانک های دیگر، این امر یک موفقیت محسوب می شود.