تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران از محل منابع چهل و یکمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز، بیش از ۴۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال طرح های مشارکتی در امور عام المنفعه مصوب کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، ‌این منابع در قالب ۲۳ طرح […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران از محل منابع چهل و یکمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز، بیش از ۴۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال طرح های مشارکتی در امور عام المنفعه مصوب کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، ‌این منابع در قالب ۲۳ طرح در ۱۶ استان کشور هزینه شده است و یا خواهد شد، ‌به طوری که بخشی از محرومیت های مناطق هدف را برطرف کند.
مشارکت در تجهیز چند مرکز درمانی و بیمارستانی، مساعدت مالی برای تهیه دستگاه نوت تیکر دانشجویان روشندل و نیز مشارکت در بهسازی و یا احداث چند مرکز آموزشی و مدرسه، از جمله این اقدامات است.
همچنین بانک ملی ایران از محل این منابع در تهیه بیش از ۱۲۰۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم و نیز ساخت و احداث یک باب سالن ورزشی چند منظوره در این مناطق مشارکت کرده است.
آزادسازی زندانیان محکوم به جرائم مالی غیرعمد ناشی از تصادفات و نیز تعمیر و احیای یک جاده روستایی از دیگر اقدامات بانک ملی ایران از محل منابع چهل و یکمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بوده است.
این طرح ها در استان های اردبیل، کردستان، ایلام، گیلان،‌فارس، خوزستان،‌خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان، البرز،‌هرمزگان، مازندران، سمنان،‌آذربایجان غربی، قزوین و زنجان عملیاتی شده اند.