تاپ خبر۲۴: در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت بازار سرمایه و تقویت همکاری ها، امکان اعطای تسهیلات به کارگزاران فعال در بازار بورس اوراق بهادار از سوی بانک سینا فراهم شده است. به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، این تسهیلات در راستای سیاست های بانک سینا مبنی بر تامین […]

تاپ خبر۲۴: در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت بازار سرمایه و تقویت همکاری ها، امکان اعطای تسهیلات به کارگزاران فعال در بازار بورس اوراق بهادار از سوی بانک سینا فراهم شده است.

به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، این تسهیلات در راستای سیاست های بانک سینا مبنی بر تامین بخشی از نیاز مالی فعالان بخش های مختلف اقتصادی به متقاضیان اعطا می شود.
با توجه به تعیین دو شعبه مرکزی و گاندی بانک سینا جهت اجرای این طرح و اعطای تسهیلات، متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به این شعب از نحوه دریافت تسهیلات اطلاع پیدا کنند.
گفتنی است بانک سینا در حال حاضر تسهیلات متنوعی در راستای حمایت از فعالیت های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و همچنین در زمینه احداث و تکمیل ساختمان، خرید محل کسب و کار و پزشکان متخصص اعطا می نماید.