تاپ خبر۲۴: در پی امضای تفاهم نامه بین بانک سینا، بنیاد علوی و استانداری ایلام، زمینه اعطای تسهیلات بانک سینا در حمایت از طرح های اشتغالزا در این استان فراهم شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، این تفاهم نامه در نشستی که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک، استاندار […]

تاپ خبر۲۴: در پی امضای تفاهم نامه بین بانک سینا، بنیاد علوی و استانداری ایلام، زمینه اعطای تسهیلات بانک سینا در حمایت از طرح های اشتغالزا در این استان فراهم شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، این تفاهم نامه در نشستی که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک، استاندار و مسئولین ارشد و جمعی از کارآفرینان استان ایلام برگزار شد، به امضا رسید.
مدیرعامل بانک سینا در این نشست گفت: با توجه به اینکه طرح‌های کوچک و متوسط، ظرفیت اشتغالزایی بیشتری را نسبت به طرح‌های بزرگ بوجود می‌آورند، بنیاد مستضعفان و بانک سینا تمرکز بیشتری در اجرای این طرح ها دارند و لذا این بانک از طرح‌های توجیه دار کوچک و متوسط تا سقف ۲۰۰ میلیارد ریال حمایت می‌کند.
محمدرضا پیشرو به انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین بانک سینا، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد علوی هم اشاره و عنوان کرد: به موجب این تفاهم‌‎نامه و به منظور توسعه حمل و نقل در مناطق محروم و کم برخوردار، با تخصیص تسهیلات کم بهره برای خرید خودروی کار و خودروی ون و مینی‌بوس حمل مسافر بین روستایی، زمینه اشتغال ۵۰ نفر از مددجویان کمیته امداد در استان ایلام فراهم شده است.
استاندار ایلام هم در این نشست اظهار کرد: با تلاش رئیس و مجموعه اداری بنیاد مستضعفان، تفاهم نامه ای میان تعدادی از استانداری ها، بانک سینا و بنیاد علوی منعقد شد که به موجب آن اختصاص تسهیلات برای راه اندازی طرح های اشتغالزا در مناطق محروم تسهیل می شود.
محمدرضا مروارید با بیان اینکه این تفاهم‌نامه زمینه کار را برای افراد کارآفرین فراهم می‌کند، افزود: با این امر مشکل افرادی که در زمینه دریافت تسهیلات با مشکل مواجه هستند نیز رفع خواهد شد.