تاپ خبر۲۴: بانک شهر با همکاری شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، تسهیلات ویژه‌ای به مسافران مراجعه‌کننده به نمایشگاه کتاب ارائه می‌دهد. به گزارش بانک و رسانه به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(خانه کتاب)، بانک شهر و شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، به مسافرانی […]

تاپ خبر۲۴: بانک شهر با همکاری شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، تسهیلات ویژه‌ای به مسافران مراجعه‌کننده به نمایشگاه کتاب ارائه می‌دهد.

به گزارش بانک و رسانه به نقل از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(خانه کتاب)، بانک شهر و شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، به مسافرانی که برای بازدید از نمایشگاه کتاب به تهران سفر می‌کنند، تسهیلات ویژه‌ای ارائه می‌شود.
بر این اساس، با برنامه‌ریزی انجام شده، در طول زمان برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که در شهر آفتاب برگزار می‌شود، مکان مشخصی از سوی وزارت ارشاد در نمایشگاه اختصاص داده خواهد شد تا مسافرانی که از این قطارها استفاده می‌کنند با ارائه لاشه بلیط خود، از درصد مشخصی تخفیف در قالب بُن‌کارت که توسط بانک شهر تهیه می‌شود، برای خرید کتاب، بهره‌مند شوند.