جمعه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۷

تحولات ملموس در شهرها با حمایت‌های بانک شهر از طرح های عمرانی و فرهنگی

تحولات ملموس در شهرها با حمایت‌های بانک شهر از طرح های عمرانی و فرهنگی

تاپ خبر۲۴: شهردار شهرکرد با اشاره به حمایت‌های بانک شهر از طرح‌های عمرانی در تمامی شهرها گفت: این بانک با مشارکت در پروژه‌های مختلف، نقش چشمگیری در روند رو به توسعه شهرها داشته است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، نورالله غلامیان دهکردی با بیان این مطلب تاکید کرد: ارتباط قوی و تعامل مطلوب بین مدیران بانک شهر و مسئولان شهرداری و شورای اسلامی در تمامی شهرها یکی از مهمترین دلایل موفقیت در اجرای طرح‌های مشارکت شهری بوده است.
شهردار شهرکرد افزود: وجود بانک شهر به عنوان بنگاه اقتصادی قوی در کنار شهرداری ها باعث شده تا روند اجرای طرح‌های شهرسازی شتاب چشمگیری نسبت به گذشته پیدا کند.
وی افزود: البته بانک شهر با خدمات رسانی در حوزه های مختلف بانکداری الکترونیکی و ارائه خدمات نوین بانکی به قشرهای مختلف جامعه نقش مهمی در افزایش رضایتمندی عمومی ایفا کرده است.
غلامیان دهکردی اظهار کرد: با توجه به موقعیت خاص چهارمحال و بختیاری در محورهای ارتباطی کشور و حضور روزانه تعداد بسیار زیادی از هموطنان و هم استانی ها در شهرکرد، آمادگی همکاری با بانک شهر برای افزایش تعاملات با این بانک وجود دارد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۰ ب.ظ

دیدگاه