چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹

شهردار مشهد تصریح کرد:

تحقق توسعه خطوط حمل و نقل ریلی با حمایت بانک شهر

تحقق توسعه خطوط حمل و نقل ریلی با حمایت بانک شهر

تاپ خبر۲۴: شهردار مشهد با اشاره به حمایت بانک شهر از شهرداری کلانشهرها، توسعه خطوط حمل و نقل ریلی را تنها با پشتیبانی این بانک، قابل تحقق دانست.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، قاسم تقی زاده خامسی با بیان این مطلب گفت: اقدامات این بانک به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی، بسیار چشمگیر بوده و به شهرداری‌ها به ویژه در این حوزه کمک‌های قابل توجهی شده است.
وی افزود: طی سال‌های اخیر در شهرداری مشهد نیز در توسعه خطوط مترو و همچنین انتشار اوراق،حمایت‌های خوبی از سوی این بانک انجام شده است.
به گفته وی، در حوزه حمل و نقل عمومی و بحث قطار شهری، چنانچه حمایت‌های بانک شهر وجود نداشت، چنین توسعه‌ای محقق نمی‌شد و هم اکنون نیز تامین فاینانس همه کلانشهرها برای این موضوع از طریق بانک شهر انجام می‌شود
شهردار مشهد در ادامه با اشاره به پشتیبانی این شهر از شهرداری همه شهرها اظهار کرد: بسیار خرسند هستم که هم اکنون بانک شهر به عنوان بانکی قابل توجه برای شهرداری‌ها تاسیس شده که به ارائه خدمات خوبی می‌پردازد و توانسته رضایت شهرداری‌ها و همچنین شهروندان را کسب کند.
وی با تاکید بر اهمیت خدمات بانک شهر تصریح کرد: بانک شهر بانکی است که به واسطه خدمات قابل توجه دیده می شود و این موضوع از دلایل موفقیت این بانک است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۹ ب.ظ

دیدگاه