تاپ خبر24: همراه اول با برگزاری مراسمی ویژه از قهرمانان کشتی کشور در یک سال اخیر، کادر فنی و پیشکسوتان این رشته ورزشی تقدیر و تجلیل کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین تقدیر همراه اول از تیم های ملی کشتی ایران صبح امروز دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ با حضور حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول، علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، قهرمانان و مدال آوران کشتی، پیشکسوتان رشته های کشتی، فوتبال و دو میدانی و همچنین تعدادی از خبرنگاران ورزشی در سالن اجتماعات فدراسیون کشتی برگزار شد.

*قهرمانان ورزشی، شخصیت‌های آرمانی جامعه هستند
حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران که به عنوان مهمان در این رویداد حضور داشت طی سخنانی با تأکید بر اینکه کشورها را با ستارگان شان می شناسند، اظهار کرد: ورزشکاران و قهرمانان ورزشی محبوب ترین اقشار هر جامعه ای و شخصیت های آرمانی محبوب و الگوی جوانان جامعه هستند.

وی «ورزش» را عامل وحدت بین ملت ها و تاثیرگذار بر مرزهای جغرافیایی دانست و عنوان کرد: ورزش کشتی هم به شکل ویژه ای در دنیا محبوب و تاثیرگذار است.

سلامی در بخش دیگری از صحبت های خود به ابعاد «قدرت و مقاومت» و «شخصیت معنوی» ورزشکاران پرداخت و در قالب بیان نصایحی اخلاقی، جوانان و نوجوانان کشتی گیر در مراسم را خطاب قرار داد.*چشم امیدمان به افتخارآفرینی‌های المپیک آتی است
حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل همراه اول در این مراسم با بیان اینکه باعث افتخار ماست که همراه ورزش اول کشورمان هستیم، اظهار کرد: هدف ما از این همراهی رواج هر چه بیشتر ورزش کشتی در کشور است.