تاپ خبر۲۴ :در اختتامیه همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، یاد و خاطره تلاش های مرحوم ساسان منوچهری مدیرعامل اسبق و فقید بانک ملت گرامی داشته شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم با پخش کلیپی از زندگینامه مرحوم ساسان منوچهری، با اهدای لوح سپاسی به فرزند ایشان […]

تاپ خبر۲۴ :در اختتامیه همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، یاد و خاطره تلاش های مرحوم ساسان منوچهری مدیرعامل اسبق و فقید بانک ملت گرامی داشته شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم با پخش کلیپی از زندگینامه مرحوم ساسان منوچهری، با اهدای لوح سپاسی به فرزند ایشان از تلاش ها و زحمات چندین ساله مدیرعامل بانک ملت در ارتقای بانکداری الکترونیک و تحول در نظام بانکی تجلیل شد.
بر اساس این گزارش، ساسان منوچهری از مدیران باسابقه نظام بانکی و از بزرگان حرفه حسابداری و مالی و مدرس دانشگاه های تهران، صنعت نفت و دانشکده علوم اقتصادی و دارایی بود که مدیریت عاملی بانک های سپه و ملت، عضویت در هیات مدیره گروه توسعه انرژی تدبیر و مدیریت گروه سرمایه‌ گذاری البرز را در کارنامه کاری خویش دارد.
بانک ملت در زمان مدیریت منوچهری در زمینه بانکداری الکترونیک و تحکیم زیرساخت های آن، دوران درخشانی را تجربه کرد.