تاپ خبر۲۴:تجربۀ صدایی عالی با ال‌جی TONE ULTRA هدست‌ بلوتوث جدید ال‎‌جی با طراحی ارگونومیک و فناوری ANC ال‌جی الکترونیکس امروز جدیدترین مدل از هدست بلوتوث پرطرفدار ال‌جی، TONE ULTRA (مدل HBS-800) را معرفی کرد. این مدل از امکانات زیادی برخوردار است و جانشین شایسته‌ای برای LG TONE (HBS-700/730) به شمار می‌رود. از سال ۲۰۱۰، […]

تاپ خبر۲۴:تجربۀ صدایی عالی با ال‌جی TONE ULTRA
هدست‌ بلوتوث جدید ال‎‌جی با طراحی ارگونومیک و فناوری ANC
ال‌جی الکترونیکس امروز جدیدترین مدل از هدست بلوتوث پرطرفدار ال‌جی، TONE ULTRA (مدل HBS-800) را معرفی کرد. این مدل از امکانات زیادی برخوردار است و جانشین شایسته‌ای برای LG TONE (HBS-700/730) به شمار می‌رود. از سال ۲۰۱۰، بیش از ۲ میلیون دستگاه از این محصول به فروش رسیده و آن را جزو پرفروش‌ترین‌ها کرده است.
ال‌جی TONE ULTRA به منظور ارائۀ تجربۀ صوتی برتر با صدای حیرت‌انگیز استریو ساخته شده است. هدست بلوتوث TONE ULTRA با استفاده از فناوری کاهش نویز یا سروصدای اضافی و مزاحم، که با عنوان فناوری ANC (حذف نویز محیط) نیز شناخته می‌شود، صداهای پس‌زمینه را مسدود می‌کند و به شنونده امکان می‌دهد تا بدون مزاحمت و حواس‌پرتی بر موسیقی یا مکالمه تمرکز داشته باشد.
در واقع، وب‌سایت Golden Ears، که یک وب‌سایت ارزیابی تجهیزات صوتی است، به هدست TONE ULTRA برای کیفیت صدای شگفت‌انگیزش امتیاز بالایی داده است. وب‌سایت Golden Ears خاطرنشان کرده است که در میان هزاران هزار هدفون بی‌سیم موجود در بازار، TONE ULTRA بالاترین جایگاه را برای ارائۀ تجربۀ صوتی بهبودیافته و محسوس از آن خود کرده است.
طراحی دور گردنی و متمایز ال‌جی نیز در TONE ULTRA بهتر شده است. هدست TONE ULTRA از طراحی پشت گردنی سه‌بعدی و ارگونومیک مدل‌های قبل برای راحتی بیشتر استفاده می‌کند. اوایل امسال، TONE ULTRA جایزۀ Red Dot Design را برای طراحی ارگونومیک و جاذبۀ زیبایی از آن خود کرده است. هیئت داوران از آلیاژ حافظه نیز در شگفت مانده بودند زیرا این آلیاژ باعث شده است که TONE ULTRA به شکل اصلی خود باز‌‎گردد؛ هر چقدر هم که با خشونت با آن رفتار شود.
علاوه بر این، TONE ULTRA می‌تواند با هر دستگاه بلوتوثی، شامل گوشی‌های هوشمند، تبلت‌های کامپیوتری و لپ‎‌تاپ، جفت شود؛ دسترسی هوشمندانۀ چندگانه نیز به دو دستگاه بلوتوث امکان می‌دهد تا هم‌زمان با TONE ULTRA اتصال برقرار کنند.
هر دو مدل سیاه و سفید TONE ULTRA در امریکا و چین تا اواخر همین ماه در دسترس قرار خواهد گرفت. هدست بلوتوث TONE ULTRA در اروپا، آسیا و خاورمیانه تا اواخر دسامبر عرضه می‌شود.