تاپ خبر۲۴:شاید برای شما هم پیش‌آمده که قصد خرید یک گوشی جدید داشته باشید اما برای انتخاب نوع و مدل آن، دچار تردید شده باشید. یا این‌که حتی گوشی موردنظر را انتخاب کرده باشید، اما از خرید آن مطمئن نباشید و بخواهید بیشتر از امکانات و ویژگی‌های آن اطلاعات به دست آورید. برای رفع این […]

تاپ خبر۲۴:شاید برای شما هم پیش‌آمده که قصد خرید یک گوشی جدید داشته باشید اما برای انتخاب نوع و مدل آن، دچار تردید شده باشید. یا این‌که حتی گوشی موردنظر را انتخاب کرده باشید، اما از خرید آن مطمئن نباشید و بخواهید بیشتر از امکانات و ویژگی‌های آن اطلاعات به دست آورید.
برای رفع این نیاز، شرکت سامسونگ الکترونیکس، اپلیکیشن GALAXY S6 Experience را روانه بازار کرده است. این اپلیکیشن که پیش‌تر برای S5 نیز طراحی شده بود، یک تور مجازی از امکانات و ویژگی‌های پرچم‌دارهای جدید سامسونگ است که برای استفاده روی گوشی‌های اندرویدی دیگر طراحی شده است. این اپلیکیشن برای افرادی که امکان تست گوشی را از نزدیک ندارند، طراحی شده است؛ با این هدف که کاربران بدانند باید انتظار چه امکاناتی را از این محصولات جدید داشته باشند. این اپلیکیشن به معرفی چهار ویژگی دوربین، شارژ، صفحه‌نمایش و امنیت گوشی‌های GALAXY S6, S6 Edge می‌پردازد.
در قسمت دوربین، اپلیکیشن Galaxy S6 Experience به معرفی دوربین ۱۶ مگاپیکسلی عقب و پنج مگاپیکسلی جلو دستگاه می‌پردازد و دیافراگم f1.9 آن را با f2.2 نسل قبلی S5 مقایسه می‌کند. در بخش امنیت، سه ابزار مختلف S6 و S6 Edge، یعنی مدیریت هوشمند (Smart Manager)، Knox 2.0 و همچنین اسکنر اثر انگشت (Fingerprint Scanner) معرفی می‌شوند.
همچنین این اپلیکیشن نگاهی ویژه نیز به طراحی این محصولات انداخته و امکان نمایش ۳۶۰ درجه تصویر گوشی را همراه با رنگ‌های مختلف آن، فراهم کرده است. ۷ قاب مختلفی که برای این محصولات تدارک دیده شده‌اند نیز به کمک این اپلیکیشن، روی گوشی، قابل‌مشاهده خواهند بود تا کاربر از شکل نهایی محصولی که قصد خرید آن را دارد، اطمینان حاصل کند.
اپلیکیشن GALAXY S6 Experience هم‌اکنون از طریق گوگل‌پلی (Google Play) برای دستگاه‌هایی با رزولوشن ۱۲۸۰*۷۲۰ با اندروید ۴٫۰ و بالاتر و رم یک گیگابایت، به طور رایگان قابل دانلود است.