تاپ خبر۲۴: در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز با حضور در حرم حضرت امام خمینی (ره) با آرمانهای آن امام تجدید میثاق کرد. در این مراسم که معاونین وزیر، روسای سازمان های تابعه، مدیران عامل بانکها، بیمه ها و کارکنان وزارت اقتصاد نیز حضور […]

تاپ خبر۲۴: در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز با حضور در حرم حضرت امام خمینی (ره) با آرمانهای آن امام تجدید میثاق کرد.

در این مراسم که معاونین وزیر، روسای سازمان های تابعه، مدیران عامل بانکها، بیمه ها و کارکنان وزارت اقتصاد نیز حضور داشتند با اهداء تاج گل با آرمانها و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق و بیعت کردند.
علی طیب نیا در این مراسم با اشاره به جاری بودن اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) در عصر کنونی تاکید کرد: امروز کارکنان وزارت اقتصاد با حضور در این مکان مقدس باردیگر اعلام کردند همواره در راستای اندیشه های امام حرکت کرده و پیرو منویات مقام معظم رهبری می باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن مراسم بزرگداشت ۲۲ بهمن نیز گفت: مردم ما هر سال نشان داده اند که با علاقه، شور و همدلی بیشتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و امسال نیز با توجه به شرایط خاصی که درآن قرار دادیم مردم حضور چشمگیر و بی سابقه ای در این راهپیمایی خواهند داشت.