تاپ خبر۲۴: مدیران و کارکنان بانک ملت با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، با آرمان های امام راحل)ره)، تجدید میثاق کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و جمعی از کارکنان این بانک در آستانه ۱۴ خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با حضور […]

تاپ خبر۲۴: مدیران و کارکنان بانک ملت با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، با آرمان های امام راحل)ره)، تجدید میثاق کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و جمعی از کارکنان این بانک در آستانه ۱۴ خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با حضور در حرم حضرت امام خمینی(ره) و نثار تاج گل، یاد و خاطره بزرگمرد انقلاب اسلامی را گرامی داشتندو به مقام شامخ آن حضرت، ادای احترام کردند.
دکتر اخلاقی، مدیر عامل بانک ملت در این مراسم در توصیف شخصیت امام خمینی(ره) اظهار داشت: امام در قالب یک کلام و یک جمله نمی گنجد، ایشان یک عنصر بی همتا در قرن حاضر و کسی است که به جهانیان ثابت کرد اگر اراده مبتنی بر ایمان وجود داشته باشد می توان در مقابل همه قدرت ها و همه زورگویان عالم ایستاد.
وی با اشاره به نیاز کشور به اشتغال، تولید و خروج از رکود و نقش بانک ها در این زمینه تاکید کرد: همان طور که مقام معظم رهبری در دو سال متوالی، اقتصاد مقاومتی را مبنا قرار داده و در سال جاری نیز تولید و اشتغال، از شاخه های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری است، حضرت امام خمینی(ره) هم بر بنیان های اقتصادی به عنوان یکی از جنبه های مهم استقلال کشور تاکید داشتند.
مدیران و کارکنان بانک ملت همچنین با حضور بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا و نثار شاخه گل، یاد دلاور مردی ها و رشادت های این عزیزان را در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، ارج نهادند.