تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر، همزمان با فرارسیدن هفتم مهرماه و روز آتش‌نشان، پیام تبریکی را صادر کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، متن کامل پیام به شرح زیر است: “می گویند هر شغلی سختی ها و لذت های خاص خود را دارد، اما برخی مشاغل بسیار خاص […]

تاپ خبر۲۴: مدیرعامل بانک شهر، همزمان با فرارسیدن هفتم مهرماه و روز آتش‌نشان، پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، متن کامل پیام به شرح زیر است:
“می گویند هر شغلی سختی ها و لذت های خاص خود را دارد، اما برخی مشاغل بسیار خاص ترند و آتش‌نشانی یکی از آنهاست. شغلی که با اضطراب، ترس، نگرانی، شیرینی، تلخی و تاسف همراه است. شخص آتش‌نشان، دل دریایی می خواهد تا بتواند به آتش بزند و فرد حادثه دیده ای را به زندگی بازگرداند و شاید خودش نیز در این میان با زندگی وداع کند.
آتش‌نشانان دریا دلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش می زنند و دل دریایی داشتن یعنی همین.
هفتم مهرماه بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان‌هایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش ما می‌گذرند تا بتوانیم در امنیت زندگی کنیم.
دلیرمردان زیادی در این مسیر و در راه عشق به هموطنان خود به شهادت رسیدند که نامشان همواره نه در تاریخ سرزمین بلکه در دل همه مردم ایران زمین جاودان خواهد ماند.
بانک شهر، به عنوان بانک شهروندی ضمن تبریک این روز به همه آتش نشانان کشور، یاد و خاطره همه شهدای غیور این راه را گرامی می‌دارد.”

حسین محمد پورزرندی
مدیرعامل