تاپ خبر۲۴ : بانک ملی ایران که پیش از این مشارکت فعال خود در برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ را عملیاتی نموده، در فضای مجازی نیز به این موضوع ورود کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای ایفای رسالت اجتماعی خود و با هدف برجسته تر شدن […]

تاپ خبر۲۴ : بانک ملی ایران که پیش از این مشارکت فعال خود در برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ را عملیاتی نموده، در فضای مجازی نیز به این موضوع ورود کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای ایفای رسالت اجتماعی خود و با هدف برجسته تر شدن رویداد تبریز ۲۰۱۸ و معرفی ایران اسلامی، مسابقه اینستاگرامی تبریز ۲۰۱۸ را در دو بخش گردشگران داخلی و بین الملل برگزار می کند.

در بخش بین الملل، گردشگرانی که از اقصی نقاط جهان در تبریز حضور خواهند داشت، عکسی از خود و یکی از نمادهای تبریز را در صفحه شخصی خود بارگذاری کرده و در مسابقه شرکت خواهند کرد.

شرکت کنندگان باید صفحه رسمی بانک ملی ایران را در اینستاگرام به نشانی bankmelli1307 تگ کرده و از هشتگ های #tabriz2018، #bankmelliiran و #bmitourismfestival استفاده کنند.

در بخش داخلی نیز هر کدام از هموطنان عزیز می توانند عکسی از خود به همراه یکی از نمادهای تبریز را در صفحه شخصی خود درج کرده و پس از تگ کردن صفحه رسمی بانک ملی ایران در اینستاگرام، عکس را با هشتگ های #تبریز۲۰۱۸، #بانک_ملی_ایران و #جشنواره_گردشگری_بانک_ملی بارگذاری کنند.

در تعداد عکس های بارگذاری شده محدودیتی وجود ندارد و عکس ها باید از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه تا ۲۰ شهریورماه ۱۳۹۷ (از ۱۰ مه تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸) بارگذاری شوند. همچنین شرکت کنندگان باید جزو فالوورهای صفحه رسمی بانک ملی ایران در اینستاگرام باشند.

بانک ملی ایران در بخش بین الملل به پنج گردشگر ۳۰۰ یورو و در بخش داخلی به ۱۸ شرکت کننده مبلغ پنج میلیون ریال به قید قرعه اهدا خواهد کرد.

«سازمان همکاری اسلامی» از سال ۲۰۱۵ طرحی را با نام معرفی شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی آغاز کرده و در همین راستا شهر «تبریز» به عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.