تاپ خبر۲۴:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو و لزوم حمایت از کارگران گفت: به عنوان یک شهروند توصیه می کنم هموطنان تا شب عید برای رونق تولیدی ها و جذب ٣۵٠٠ نیروی بیکارشده، کفش و پوشاک ایرانی خریداری کنند. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید […]

تاپ خبر۲۴:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو و لزوم حمایت از کارگران گفت: به عنوان یک شهروند توصیه می کنم هموطنان تا شب عید برای رونق تولیدی ها و جذب ٣۵٠٠ نیروی بیکارشده، کفش و پوشاک ایرانی خریداری کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در گفتگوی تلفنی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر ضمن عرض تسلیت حادثه ناگوار ساختمان پلاسکو، افزود: از اولین ساعات این حادثه تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی این سازمان در استان تهران به حالت آماده باش قرار دارند.

وی ادامه داد: همچنین هزینه درمان مجروحان حادثه ساختمان پلاسکو که قریب به اتفاق تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند از طریق دفاتر اسناد پزشکی به صورت صددرصد رایگان پرداخت می شود.

دکتر نوربخش اظهار داشت: حکم مستمری بازماندگان شهدای آتش نشان این حادثه در هفته آینده بدون تشریفات اداری صادر می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگران تحت پوشش شاغل در ساختمان پلاسکو نیز گفت: این افراد می توانند از روی یکشنبه به ادارات کار تهران به منظور تعیین تکلیف مقرری بیکاری و یا معرفی به مراکز کاریابی مراجعه کنند.