تاپ خبر۲۴: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر این که عملکرد بانک نباید به اعداد و ارقام محصور شود، گفت: باید به سمت رسیدن به کیفیت ماندگار در شاخص های بانکی حرکت کنیم. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی در نشست صمیمی با کارکنان ادارات امور […]

تاپ خبر۲۴: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر این که عملکرد بانک نباید به اعداد و ارقام محصور شود، گفت: باید به سمت رسیدن به کیفیت ماندگار در شاخص های بانکی حرکت کنیم.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی در نشست صمیمی با کارکنان ادارات امور شعب مرکزی و غرب تهران که با حضور اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد سال گذشته آنها، مشارکت در کار تیمی را یکی از مهم ترین نیازها برای رسیدن به اهداف عالی بانک دانست.

وی با تاکید بر لزوم رعایت اصول اخلاق حرفه ای، خاطرنشان کرد: گسترش بانکداری الکترونیک و استفاده از فناوری های نو، باعث عرضه محصولاتی مانند بام، بله و رمز یکبار مصرف در قالب اپلیکیشن ۶۰ شده است که توانسته بانک ملی ایران را در حوزه خدمات غیرحضوری به مشتریان پیشتاز کند.

خاتونی از همه کارکنان بانک خواست در معرفی محصولات به ویژه خدمات الکترونیک حداکثر تلاش خود را به کار بگیرند.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین از تلاش های بی دریغ کارکنان در کمک به هموطنان حادثه دیده ناشی از سیل قدردانی کرد.

در ادامه این نشست، روسای ادارات امور شعب مربوطه گزارشی از عملکرد خود ارائه کردند. همچنین از کارکنان پرتلاش دارای رتبه های برتر در این ادارات تقدیر شد.