تاپ خبر۲۴: عضو شورای شهر تهران با تاکید بر تاثیر گسترده اقدامات بانک شهر در رفاه اهالی کتاب و کتابخوانی،گفت:خوشبختانه با تلاش تمامی دست اندرکاران سی و یکمین نمایشگاه کتاب پایتخت شاهد استقبال گسترده جوانان و جامعه دانشگاهی در این رویداد بزرگ فرهنگی بودیم. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک […]

تاپ خبر۲۴: عضو شورای شهر تهران با تاکید بر تاثیر گسترده اقدامات بانک شهر در رفاه اهالی کتاب و کتابخوانی،گفت:خوشبختانه با تلاش تمامی دست اندرکاران سی و یکمین نمایشگاه کتاب پایتخت شاهد استقبال گسترده جوانان و جامعه دانشگاهی در این رویداد بزرگ فرهنگی بودیم.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، زهرا نژاد بهرام با اشاره به ضرورت توجه به حوزه فرهنگ و بخصوص حوزه کتاب،افزود:ارتقای فرهنگ کتابخوانی بدون تردید سبب بالا رفتن سطح آگاهی جامعه و به دنبال آن توسعه فرهنگی خواهد شد.

وی با بیان اینکه ارایه خدمات به روز و کامل بانکی از سوی بانک شهر در نمایشگاه بین اللملی کتاب پایتخت قابل توجه و شایسته تقدیر است، تصریح کرد:توزیع بن کارت ها در پیشخوان ها ی شهرنت باعث صرفه جویی در وقت علاقمندان به حوزه کتابخوانی شد.

عضو شورای شهر پایتخت ادامه داد: در رویداد های بزرگ فرهنگی هر قدر زمان برای ارایه خدمات بیشتر باشد، شاهد موفقیت های بیشتری خواهیم بود.

رییس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه اقدامات فرهنگی نیاز به حمایت های مالی دارند، گفت:طی سال های اخیر کمک های بانک شهر به اشاعه فرهنگ کتابخوانی در سراسر کشور قابل توجه بوده و می بایست سایر بنگاه های اقتصادی نیز به این حوزه نگاه و ورود جدی داشته باشند.

زهرا نژاد بهرام در ادامه خاطرنشان کرد: بانک شهر می بایست تجربیات خود را در این حوزه در اختیار بنگاه های اقتصادی قرار دهد تا انشالله شاهد حمایت آنها نیز از حوزه کتاب و کتابخوانی باشیم.