تاپ خبر۲۴ : شهردار تبریز با اشاره به تعامل مناسب بانک شهر با مدیریت شهری کلانشهرها گفت: این بانک توانسته تاثیرگذاری خود را در اجرای پروژه‌های عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی در همه شهرها اثبات کند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، ایرج شهین باهر با بیان این […]

تاپ خبر۲۴ : شهردار تبریز با اشاره به تعامل مناسب بانک شهر با مدیریت شهری کلانشهرها گفت: این بانک توانسته تاثیرگذاری خود را در اجرای پروژه‌های عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی در همه شهرها اثبات کند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، ایرج شهین باهر با بیان این مطلب افزود: به اذعان کارشناسان و شهروندان، این بانک در سال های اخیر که رکود اقتصادی بزرگی بر کلان شهرها حاکم بود، توانست نقش حمایتی خود از شهرداری‌ها را به خوبی ایفا کند.
وی تصریح کرد: در حالی که بسیاری از بانک ها توجهی به حوزه مدیریت شهری و کمک به شهرداری‌های کلان شهرها  نداشتند، اما بانک شهر توانسته مشکلات شهرها را  شناسایی و به خوبی رفع کند.
شهین باهر با بیان اینکه بانک شهر توانسته تاثیرگذاری خود را در اجرای پروژه های عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی در همه کلانشهرها اثبات کند،ادامه داد: همکاری بسیار مناسبی میان شهرداری تبریز و مجموعه بانک شهر  وجود دارد که امیدواریم در آینده نیز  بیش از پیش گسترش یابد.
شهردار کلان شهر تبریز تصریح کرد: خوشبختانه اولویت این بانک جذب منابع شهروندان در جهت توسعه و عمران شهرها و کلانشهرهای کشور در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی است که آثار آن را در سطح شهرها شاهد هستیم.