تاپ خبر۲۴: جوانه های بانک ملی ایران می توانند علاوه بر سرگرمی و بازی در اپلیکیشن “هپ” از فضای آموزشی و مدرسه کارآفرینی آن بهره مند شوند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، بازی‌های سنتی و قدیمی هپ ریشه در سنت های دیرینه مردم ایران دارد و هنوز نسل های گذشته […]

تاپ خبر۲۴: جوانه های بانک ملی ایران می توانند علاوه بر سرگرمی و بازی در اپلیکیشن “هپ” از فضای آموزشی و مدرسه کارآفرینی آن بهره مند شوند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، بازی‌های سنتی و قدیمی هپ ریشه در سنت های دیرینه مردم ایران دارد و هنوز نسل های گذشته از آن به عنوان خاطرات کودکی خود یاد می کنند.
کانون جوانه های بانک ملی ایران با هدف ایجاد فضای سرگرمی و نشاط همراه با آموزش کودکان و نوجوانان اپلیکیشن هپ را معرفی کرده است تا نسل جدید نیز علاوه بر آشنایی با بازی های قدیمی و نوستالژیک، فضای تکنولوژی های جدید را در یک بستر امن و مطمئن تجربه کنند.
” هپ” کانون جوانه های بانک ملی ایران در کنار ایجاد محیطی سرگرم کننده، دارای بخش های جذاب و آموزشی مانند مدرسه اقتصادی، مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه کارآفرینی، مدرسه حقوقی، مدرسه همیار پلیس، بازی، فیلم و کارتون، قصه و آهنگ و… است که می تواند برای بچه ها آموزش و سرگرمی را به صورت یکجا فراهم کند.
در بخش «بازی» این اپلیکیشن، کاربر علاوه بر تفریح و سرگرمی، با فضای کسب و کار و مفاهیم اقتصادی آشنا می شود و در بخش «فیلم و کارتون» در کنار نمایش کارتون های روز دنیا، کودکان و نوجوانان می توانند با انیمیشن های جذاب، مفاهیم اقتصادی و مالی را آموزش ببینند.
اطلاعات بانکی و اقتصادی در قالب ویدئوهای جذاب و دیدنی در بخش «مدرسه اقتصادی» به کودکان و نوجوانان آموزش داده می شود.
همچنین «مدرسه هوش مصنوعی» با در اختیار گذاشتن ویدئوهای آموزشی در خصوص ساخت ربات، خلاقیت نوجوانان را در زمینه های رباتیک افزایش داده و کاربر پس از شرکت در آزمون های مجازی وکسب نمره قبولی می تواند در کلاس های حضوری آموزشی ساخت ربات نیز شرکت کند.
«مدرسه کارآفرینی» بر محور آموزش و توانمندسازی کارآفرینان نوجوان در محورهای توسعه مهارت های فردی، سازمانی، بازرگانی و فناوری اطلاعات و ارتباطات و در قالب فیلم، موشن گرافی، اینفوگرافی و متون آموزشی است.
«مدرسه مشاوره و هدایت تحصیلی»، «مدرسه کسب و کار »، «مدرسه همیار پلیس»، «داستان های صوتی و آهنگ» و «بله» از دیگر بخش های این اپلیکیشن است.
اپلیکیشن هپ از طریق سایت بانک به آدرس https://bmi.ir/landing/hope و سایت کانون جوانه ها به آدرس bmi.ir/kids و کانال کانون در بله به آدرس kidsbankmelli@ قابل دانلود و نصب است.