تاپ خبر۲۴: در آستانه بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی مسئولان و کارکنان سازمان ورزش شهرداری تهران با آرمانهای امام راحل تجدید بیعت کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، رییس این سازمان به همراه معاونان، مدیران و پرسنل ستادی و مجموعه های ورزشی تحت […]

تاپ خبر۲۴: در آستانه بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی مسئولان و کارکنان سازمان ورزش شهرداری تهران با آرمانهای امام راحل تجدید بیعت کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، رییس این سازمان به همراه معاونان، مدیران و پرسنل ستادی و مجموعه های ورزشی تحت پوشش سازمان ورزش با حضور در بارگاه ملکوتی امام راحل ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب، یاد و خاطره امام خمینی (ره) را گرامی داشتند.
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در این باره گفت: پیروی از اندیشه های والای امام خمینی (ره) و آشنا ساختن نسل جوان با افکار آزادیخواهانه ایشان وظیفه همه آحاد ملت است.
محمد رضایی اظهار داشت: امام خمینی (ره) توانست با نگاهی نو اسلام واقعی را به نمایش بگذارد چنانچه امروز پس از گذشت سالهای طولانی از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان تفکرات ایشان مورد حمایت بسیاری از افراد و ملتها در دنیاست.
تجدید میثاق مسوولان و کارکنان سازمان ورزش شهرداری تهران با آرمانهای امام راحل روز ۱۲ خردادماه انجام پذیرفت.