تاپ خبر۲۴:اگر خورشید ایمان، گرمابخش دل پرستار باشد، اگر عاطفه پرستار از سرچشمه عاطفه زینبی(س) جاری شود، اگر جویبار رحمت و ایثار پرستار به چشمه تقوای الهی متصل باشد، پرستاری، بالی خواهد بود برای پرواز در آسمان رضایت خداوند.

شغل شریف پرستاری از جمله مشاغل بسیار حساس است که علاوه بر سختی کار آن، نیازمند قلبی سرشار از عشق و محبت است.
روز فرخنده پرستار مصادف با ولادت حضرت زینب، بانوی صبر و استقامت است تا سپاس‌گزار تلاش‌های بی‌دریغ و متعهدانه این قشر عزیز از جامعه باشیم .
به‌خصوص طی دو سال گذشته در کنار سایر کادر درمان کشور، همه‌جانبه در مصافی سخت و دشوار با ویروس کرونا بودند.
از این رو، بانک آینده در راستای ایفای نقش خود در انجام مسئولیت‌های اجتماعی؛ کوشید تا با اجرای موفقیت‌آمیز طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، بخش اندکی از قدردانی و پاس‌داشت خود را از کادر درمانی سراسر کشور در مبارزه با کرونا، ابراز نماید.
بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این عزیزان در شرایط ویژه کرونا، پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب این طرح را به‌صورت غیرحضوری انجام داد.
این طرح، بدون حضور کادر درمان و ایجاد ازدحام غیرضروریدر شعب، بدون نیاز به معرفی ضامن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و هم‌چنین رعایت شان و منزلت این قشر پرتلاش و فداکار، انجام شد که با توجه به سهولت اعطای این تسهیلات و نرخ مطلوب آن برای کادر درمانی از جمله پزشکان، پرستاران و سایر خدمت‌گزاران فعال در مراکز درمانی، طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، با استقبال گسترده‌ای از سوی این عزیزان مواجه شد.
بر این اساس، بانک آینده با اجرای این طرح موفقیت‌آمیز که از اسفندماه ۱۳۹۹، با هدف قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت در مبارزه با همه‌گیری بیماری کرونا و در قالب اعطای تسهیلات خرد با شرایط آسان و نرخ ویژه برای کادر درمانی شاغل کشور در بیش از ۳۰۰ بیمارستان اصلی و معین ارائه دهنده خدمات به بیماران کرونایی آغاز شد، در مجموع تعداد ۵۰،۵۲۸ فقره تسهیلات به‌مبلغ کلی بالغ بر ۱۰،۰۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.