سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛

بیش از ۴٠ پروژه سازمان تامین اجتماعی در ١۶ استان افتتاح وکلنگ‌زنی می‌شود

بیش از ۴٠ پروژه سازمان تامین اجتماعی در ١۶ استان افتتاح وکلنگ‌زنی می‌شود

تاپ خبر۲۴: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از ۴٠پروژه درمانی و بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی در ١۶استان کشور افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این ایام شاهد افتتاح ساختمان جدید مدیریت درمان، شعب و مراکز درمانی خواهیم بود. همچنین راه‌اندازی بخش‌های جدید بیمارستانی مانند بخش زایمان، NICU و آنژیوگرافی از جمله طرح های این سازمان است.
بر این اساس در استان آذربایجان شرقی کلنگ زنی درمانگاه عجب شیر، در استان اردبیل افتتاح ساختمان شعبه یک و مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان، در استان اصفهان راه اندازی مرکز آموزش و پژوهش فردوسی و در استان بوشهر در بخش بیمه‌ای افتتاح شعبه اقماری نخل‌تقی عسلویه و در بخش درمانی آغاز بکار MRI، بخش جدید NICU با ۶ تخت و بخش جدید اطفال با ٢۵ تخت بیمارستان تامین اجتماعی سلمان فارسی از جمله این طرح‌هاست.
همچنین، افتتاح ساختمان شعبه ٣٣ غرب تهران بزرگ، راه اندازی کامل اتاق‌های عمل چشم و ارولوژی و دستگاه دیجیتال رادیولوژی بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد، راه‌‌اندازی دستگاه شتاب‌دهنده بیمارستان شهید دکتر فیاض‌بخش و افتتاح بخش داخلی مردان و زنان بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر از دیگر طرح‌های سازمان تامین اجتماعی در استان تهران خواهد بود.
بر اساس این گزارش؛ دستگاه ماموگرافی در بیمارستان ١٧ شهریور مشهد در خراسان رضوی و شعبه ٢ دزفول در استان خوزستان در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح و ساختمان شعبه ٢ زنجان و طرح توسعه بخش اورژانس بیمارستان امید ابهر در استان زنجان کلنگ‌زنی می شود.
همچنین در ایام الله دهه مبارک فجر امسال، در استان کرمان، بخش MRI و بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) افتتاح خواهد شد و در کرمانشاه ساختمان اداری شعبه ماهیدشت و در استان گلستان نیز بخش دیالیز بیمارستان خاتم‌الانبیاء گنبدکاووس افتتاح می‌شود.
افتتاح شعبه بندر کیاشهر در استان گیلان، کلنگ زنی اورژانس بیمارستان کوثر بروجرد واورژانس بیمارستان نرگس دورود، راه اندازی زایشگاه،LDR وCSSD بیمارستان خرم‌آباد و افتتاح برنامه عملیاتی ارتقای هتلینگ بیمارستان خرم آباد در استان لرستان از دیگر پروژه‌های در دست افتتاح و کلنگ زنی سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.
همچنین در استان مرکزی؛ استانداردسازی بلوک زایمان(به روش LDR) ،استانداردسازی واحد CSSD و دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان امام خمینی(ره) اراک افتتاح می شود. اورژانس و دستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان شهید چمران ساوه و بخش‌های بستری بیمارستان تامین اجتماعی شازند ودستگاه رادیولوژی دیجیتال بیمارستان تامین اجتماعی شازند در دهه فجر امسال راه اندازی می شود .
بر این اساس، در بخش درمان، استان همدان نیز بازسازی بخش اطفال و سالن ملاقات، سر در ورودی و مسجد بیمارستان دکتر غرضی ملایر از جمله طرح های مورد افتتاح سازمان تامین اجتماعی در دهه مبارک فجرامسال خواهد بود.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۵:۴۵ ب.ظ

دیدگاه