تاپ خبر۲۴: Column Garden ال‌جی با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته، راهکاری ساده و خودکار برای کاشت غذاهای سالم در خانه فراهم می‌کند. ال‌جی الکترونیکس در نمایشگاه CES 2020 اولین دستگاه باغبانی خانگی خود را ارائه خواهند نمود. این نخستین تلاش ال‌جی برای رونق‌بخشی به جنبش باغبانی خانگی است. دستگاه انقلابی باغبانی خانگی ال‌جی به‌صورت ستونی […]

تاپ خبر۲۴: Column Garden ال‌جی با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته، راهکاری ساده و خودکار برای کاشت غذاهای سالم در خانه فراهم می‌کند.

ال‌جی الکترونیکس در نمایشگاه CES 2020 اولین دستگاه باغبانی خانگی خود را ارائه خواهند نمود. این نخستین تلاش ال‌جی برای رونق‌بخشی به جنبش باغبانی خانگی است. دستگاه انقلابی باغبانی خانگی ال‌جی به‌صورت ستونی و ایستاده طراحی‌شده و پیشرفته‌ترین روش‌های کنترل نور، دما و آب را به کار می‌گیرد. برای کمک به کاربران جهت پرورش سبزیجات مغذی و خوش‌طعم درون خانه‌ها، ال‌جی این محصول را به‌صورت یک پکیج کامل همراه با بذر سبزیجات، بستر کشت و اپلیکیشن کنترل رشد ارائه خواهد نمود.

دستگاه باغبانی خانگی ال‌جی حتی به افراد مبتدی و بی‌تجربه هم این امکان را می‌دهد تا با لذت و سرگرمی یک باغچه کوچک درون منزلشان داشته باشند. این محصول برای میلیون‌ها مصرف‌کننده در سراسر دنیا طراحی‌شده که دوست دارند از سلامت مواد مصرفی داخل غذای روزانه‌شان و منبع تأمین آن‌ها اطمینان داشته باشند. این دستگاه باغبانی خانگی مبتکرانه به کاربران اجازه می‌دهد تا تمام سال گیاهان و سبزیجاتی ترد و تازه برای مصرف خانگی داشته باشند. این دستگاه ابزاری مناسب برای ساکنان شهرها و تمام افرادی است که به دنبال سبک زندگی سبزتر و سالم‌تری می‌گردند.

این دستگاه با بهره‌مندی از قفسه‌های متحرک و ابزارهای هوشمند، بهینه‌ترین حالت ممکن برای رشد گیاهان در فضای بیرون را شبیه‌سازی کرده و با دقت بسیار در فضایی ایزوله از محیط عمومی خانه، شرایط مطلوب رشد را فراهم می‌سازد. نور LED، جریان هوای کنترل‌شده و سیستم مدریت آبیاری قطره‌ای به بذرها اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به مواد اولیه وعده‌های غذایی خوشمزه شما تبدیل شوند. این سیستم پرورش گیاه پیشرفته قادر است ۲۴ کشوی بذر را درون خود جای دهد که برای تأمین نیازهای یک خانواده چهارنفره کافی است. با تأمین دامنه وسیعی از محصولات تولیدی خانگی توسط این دستگاه، می‌توانید در کنار بهره‌مندی از مزایای سبک زندگی سالم، از آشپزی‌تان لذت ببرید.

پیشگامی و توانایی فنی ال‌جی در تکنولوژی‌های لوازم‌خانگی به‌خوبی خودش را در پرورش‌دهنده باغچه خانگی نمایان ساخته است. یکی از بخش‌های کلیدی راهکار کشاورزی خودکار ال‌جی، تکنولوژی تأمین آب غیر گردشی آن است که هر بار دقیقاً میزان آب موردنیاز کشوهای گیاه را فراهم می‌سازد. این فناوری مهم دستگاه از رشد خزه‌ها و جلبک‌ها جلوگیری کرده و مانع تجمع آب و تولید بوهای بد می‌گردد. این‌گونه شما همیشه یک محیط امن و تمیز و بهداشتی در اختیاردارید که گیاهان برگی و علفی به شکل طبیعی در آن رشد می‌کنند. اپلیکیشن موبایل همراه با این دستگاه به کاربران در مدیریت و نظارت بر گیاهان کمک می‌کند و راهنمایی‌های مفید و لازم را در هر مرحله از مسیر رشد ارائه می‌نماید تا اطمینان یابد شما همیشه برداشت محصول موفقی را پشت سر خواهید گذارد. کشوهای بذر کامل عرضه‌شده برای این دستگاه پرورش گیاه شامل بذر، پیت‌ماس و کود هستند که برای کاشت فوری طراحی شده‌اند. بسته‌های آغازین شامل ۲۰ بذر مختلف شامل انواع کاهو، آرگولا، کاسنی و ریحان هستند.

Song Dae-hyun رئیس شرکت لوازم‌خانگی و راه‌کارهای تهویه هوای ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: «با توجه به افزایش روزافزون تعداد مشتریان گیاه‌خوار و پایبند سبک زندگی وگان، برایمان مهم بود تا در این روند مشارکت داشته باشیم. اولین راهکار جامع کشاورزی خانگی ما نمایانگر الگوی تازه ال‌جی در صنعت لوازم‌خانگی و ارائه روش‌هایی است تا مشتریان علاوه بر لذت بردن از پرورش غذای خودشان، تغذیه سالمی هم داشته باشند. این همان تلاش دائمی ال‌جی جهت دستیابی به هدف جهان‌شمول بهتر ساختن زندگی است.»

اولین دستگاه پرورش و کشاورزی خانگی ال‌جی از ۷ تا ۱۰ ژانویه در غرفه #۱۱۱۰۰ سالن اصلی CES 2020 به نمایش گذارده می‌شود. برای آگاهی بیشتر درباره دیگر محصولات ال‌جی، ما را با هشتگ #LGCES2020 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.