تاپ خبر۲۴: یخچال‌های جدیدی که طی IFA 2020 رونمایی می‌گردند، با حفظ تازگی مواد غذایی به مدت طولانی‌تر، دفعات مراجعه به سوپرمارکت را کاهش می‌دهند. ال‌جی الکترونیکس با معرفی مدل‌های جدید یخچال در IFA 2020، رویاهای آشپزخانه‌ ایده‌آل مصرف‌کنندگان را تحقق می‌بخشد: نسخه ارتقا یافته یخچال InstaView™ Door-in-Door با UVnano، یخچال و فریزر دوقلوی جدید […]

تاپ خبر۲۴: یخچال‌های جدیدی که طی IFA 2020 رونمایی می‌گردند، با حفظ تازگی مواد غذایی به مدت طولانی‌تر، دفعات مراجعه به سوپرمارکت را کاهش می‌دهند.

ال‌جی الکترونیکس با معرفی مدل‌های جدید یخچال در IFA 2020، رویاهای آشپزخانه‌ ایده‌آل مصرف‌کنندگان را تحقق می‌بخشد: نسخه ارتقا یافته یخچال InstaView™ Door-in-Door با UVnano، یخچال و فریزر دوقلوی جدید LG Fridge and Freezer و یخچال InstaView ThinQ مجهز به ThinQ 3.0. با اضافه شدن قابلیت‌های جدید به لیست جامع امکانات این لوازم آشپزخانه، ال‌جی بار دیگر تعهد خود درباره حق انتخاب گسترده‌تر مصرف‌کنندگان و کمک به آن‌ها برای رعایت کامل بهداشت و تجربه آشپزی لذت‌بخش‌ را نشان داد.

جدیدترین ابداع آشپزخانه‌ای ال‌جی از قدرت نور برای افزایش سلامت و بهداشت بهره می‌برد. یخچال LG InstaView Door-in-Door مجهز به UVnano با بهره‌گیری از تکنولوژی نور LED ماوراءبنفش هر ساعت یک بار (یا در هرزمانی به شکل دستی) بخش آب‌سردکن را ضدعفونی کرده و ۹۹.۹ درصد باکتری‌ها و ویروس‌های آن را از بین می‌برد. با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های LINEAR Cooling و DoorCooling+ یخچال InstaView شرایط بهینه‌ای را برای تازه ماندن غذاها فراهم می‌آورد. LINEAR Cooling هم نوسانات دمایی درون یخچال (مقصر اصلی فساد مواد غذایی) را به حداقل رسانده و کنترل دقیق‌تری را فراهم می‌آورد. درحالی‌که DoorCooling+ با استفاده از دریچه‌هایی که در بخش‌های استراتژیک جایگذاری شده‌اند، جریان هوای قدرتمند را در تمام یخچال به شکل مساوی تقسیم می‌کند. دستگاه یخ‌ساز هم که روی درب بخش فریزر قرارگرفته یخ‌های ویژه Craft Ice را تولید می‌کند. این یخ‌ها گوی‌های بلورین ۲ اینچی هستند که به آهستگی ذوب‌شده و نوشیدنی شمارا بدون تغییر طعم، مدت‌زمان طولانی‌تری خنک نگه می‌دارند.

نسخه ۲۰۲۰ به‌روز شده LG Fridge and Freezer هم به‌گونه‌ای طراحی‌شده که با ظاهر ساده و مینیمالش به‌راحتی می‌تواند بخشی از لوازم استاندارد آشپزخانه باشد. این محصول با طراحی درب مسطح و لولای‌های مخفی، گزینه‌ای ایده‌آل برای نصب در کنار دیوارها و ارائه ظاهری یکپارچه با کابینت‌ها است. یخچال و فریزر دوقلوی ال‌جی به امکاناتی همچون LINEAR Cooling و DoorCooling+ مجهز شده و Metal Fresh نیز یک‌لایه فلزی پرداخت‌شده است که روی بخش داخلی دیواره پشتی را پوشانده و حس ظرافت در عین حال پریمیوم را به آن داده است.

با استفاده از جدیدترین نسخه پلتفرم هوش مصنوعی کاربر-محور ال‌جی در آخرین یخچال LG InstaView ThinQ، مدیریت مواد غذایی داخل یخچال، خرید غذا، آشپزی و حتی نظافت یخچال بسیار ساده‌تر شده است. هر ماده غذایی که وارد یخچال شده یا از آن خارج می‌گردد، به شکل خودکار توسط تکنولوژی تشخیص دید پیشرفته ال‌جی ثبت می‌شود. به کمک هوش مصنوعی یکپارچه این یخچال می‌تواند بر اساس مواد غذایی موجود پیشنهاد طبخ وعده‌های غذایی خوشمزه‌ای به مصرف‌کننده بدهد و در صورت تائید وی، به دستگاه تصفیه میزان آب لازم برای پخت‌وپز را اطلاع داده و اجاق‌گاز را نیز از تنظیمات دمایی مناسب برای پخت آن دستور آشپزی آگاه سازد. علاوه بر این، بر اساس وعده غذایی انتخابی اطلاعات لازم برای تعیین سیکل شستشوی بهینه را به ماشین ظرف‌شویی ارسال کند. LG InstaView ThinQ هم از امکاناتی همچون LINEAR Cooling و DoorCooling+ و Metal Fresh بهره می‌برد.

Dan Song رئیس شرکت راه‌کارهای تهویه مطبوع و لوازم‌خانگی ال‌جی می‌گوید: «جدیدترین یخچال‌های ما مدت‌زمان تازگی مواد غذایی را افزایش داده‌اند و راحتی بی‌همتایی را برای مصرف‌کنندگان فراهم آورده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد از سبک پخت‌وپزی لذت ببرند که لایق آن هستند. ما همواره گزینه‌های قابل انتخاب را توسعه داده‌ایم تا مصرف‌کنندگان بتوانند بهترین راه‌حل متناسب با نیازها و سبک زندگی‌شان را برای آشپزخانه انتخاب کنند.»

طی ماه سپتامبر ال‌جی در نمایشگاه مجازی IFA با آدرس www.lg.com/exhibition برای نمایش جدیدترین ابداعات و ابتکارات ویژه آشپزخانه میزبان شما خواهد بود. LG Fridge and Freezer و LG InstaView Door-in-Door در کنار میز پخت‌وپز آشپزخانه قرار دارند و یخچال InstaView ThinQ 3.0 را می‌توانید در اتاق نهارخوری بیابید.