تاپ خبر۲۴:رئیس‌جمهور سوریه در پیامی نسبت به پیروزی در نبرد ابراز اطمینان کرد و گفت این اطمینان بوده که به پایداری در نبرد منجر شده است. «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه می‌گوید به پیروزی اطمینان داشته و همین اطمینان عاملی برای پایداری در برابر فشارها بوده است. وی در پیامی که به مناسبت روز ارتش در […]

تاپ خبر۲۴:رئیس‌جمهور سوریه در پیامی نسبت به پیروزی در نبرد ابراز اطمینان کرد و گفت این اطمینان بوده که به پایداری در نبرد منجر شده است.

«بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه می‌گوید به پیروزی اطمینان داشته و همین اطمینان عاملی برای پایداری در برابر فشارها بوده است.

وی در پیامی که به مناسبت روز ارتش در این کشور منتشر کرده، آورده است: اگر ما در سوریه به پیروزی مطمئن نبودیم، نه می‌توانستیم مقاومت کنیم و نه می‌توانستیم در برابر بیش از دو سال تهاجم، ایستادگی کنیم.

رئیس‌جمهور سوریه در این پیام جنگ در سوریه را شدیدترین نبرد دوران توصیف کرده و گفته است که مصمم است که در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی شرکت کند.

بیش از دو سال از آغاز بحران سوریه می‌گذرد و در این مدت کشورهای غربی و عربی از هیچ کمکی به مخالفان دولت این کشور دریغ نکرده‌اند.

ارتش سوریه در دو ماه گذشته پیشروی‌های چشمگیری داشته، تا جایی که بسیاری از مخالفان از پیروزی در برابر دولت سوریه ابراز ناامیدی کرده‌اند. فتح «القصیر» و اخیرا پیروزی در شهر «الخالدیه» دو نمونه از مهمترین دستاوردهای ارتش در این مدت بوده که ضربه مهلکی را به مخالفان و گروه‌های تروریستی فعال در سوریه وارد کرده است.