تاپ خبر۲۴: در ادامه معرفی بسته¬های مقرون به صرفه اینترنت رایتل، دو بسته اینترنتی جدید ۷ و ۱۲ گیگابایتی ماهانه معرفی شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از رایتل، در ادامه ارایه بسته های اینترنت جدید برای مشترکین پرمصرف رایتل، این اپراتور دو بسته جدید دیگر را معرفی و عرضه کرد. براساس این گزارش، […]

تاپ خبر۲۴: در ادامه معرفی بسته¬های مقرون به صرفه اینترنت رایتل، دو بسته اینترنتی جدید ۷ و ۱۲ گیگابایتی ماهانه معرفی شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از رایتل، در ادامه ارایه بسته های اینترنت جدید برای مشترکین پرمصرف رایتل، این اپراتور دو بسته جدید دیگر را معرفی و عرضه کرد.
براساس این گزارش، بسته¬های مذکور تنها برای سیم کارت دیتای رایتل قابل فعال¬سازی است.
گفتنی است در یکی از بسته¬ها رایتل امکان استفاده از ۷ گیگابایت اینترنت به همراه ۷ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف را تنها با پرداخت ۲۸ هزار تومان و به صورت ۳۰ روزه فراهم آورده است.
در بسته دوم مشترکینی که نیاز به حجم ترافیک بیشتری در طول ماه دارند می¬توانند از ۱۲ گیگابایت اینترنت به همراه ۱۲ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف با پرداخت ۴۰ هزار تومان بهره¬مند شوند.
رایتل هفته گذشته و پس از وعده مدیرعامل خود مبنی بر کاهش قیمت¬ها اقدام به ارایه بسته ۱۵ هزار تومانی با ۳ گیگابایت به همراه ۳ گیگابایت هدیه در ساعات افت مصرف و برای تمامی سیم¬کارت¬های خود نموده بود.
گفتنی است علاقه مندان به استفاده از بسته های جدید رایتل که تاکنون سیم¬کارت دیتا نداشته اند می¬توانند در فروش پاییزی رایتل، با خرید بسته¬های آغازین سیم¬کارت دیتا به همراه تخفیف در ارایه سیم¬کارت دیتا و مودم¬های همراه رایتل اقدام نمایند.