تاپ خبر۲۴: در چهارچوب تعاملات بین شهرداری کلانشهر کرج و بانک شهر، کارگاه آموزشی آشنایی با تغییرات و الزامات جدید قانون جدید چک با رعایت تمامی ضوابط و دستورالعمل‌های بهداشتی؛ ویژه کارکنان این شهرداری برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط‌عمومی بانک شهر، با توجه به ضرورت ارتقای آگاهی آحاد جامعه و فرهنگ‌سازی در […]

تاپ خبر۲۴: در چهارچوب تعاملات بین شهرداری کلانشهر کرج و بانک شهر، کارگاه آموزشی آشنایی با تغییرات و الزامات جدید قانون جدید چک با رعایت تمامی ضوابط و دستورالعمل‌های بهداشتی؛ ویژه کارکنان این شهرداری برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط‌عمومی بانک شهر، با توجه به ضرورت ارتقای آگاهی آحاد جامعه و فرهنگ‌سازی در زمینه قانون جدید چک و نیز کاهش آثار و چالش‌های پیش رو، کارگاه آموزشی آشنایی با قانون جدید چک با حضور کارکنان شهرداری های مناطق کرج و به همت سرپرستی منطقه البرز بانک شهر برگزار شد.
بر این اساس، در این کارگاه آموزشی که با هدف آشنایی بیشتر مدیران و پرسنل مالی و ذیحسابی شهرداری کلانشهر کرج انجام شد، مواردی همچون فرآیند جدید صدور دسته چک و صلاحیت‌های مورد نیاز جهت دریافت دسته چک، چگونگی استعلام چک صیادی و نحوه صدور، دریافت و انتقال چک‌های جدید، تکالیف جدید بانک‌ها و موسسات اعتباری در رابطه با چک برگشتی، موارد جدید رفع سواثر از چک برگشتی در اصلاحات جدید و … مطرح شد.
همچنین در این کارگاه علاوه بر ارائه فیلم‌های آموزشی لازم به شرکت‌کنندگان، به سئوالات و ابهامات مطرح شده از سوی کارکنان مدیریت شهری کرج پاسخ داده شد.