تاپ خبر۲۴: مدیر عامل بانک ملی ایران در نشست”تعیین تکلیف وظایف بخش های مختلف بانک برای برون رفت از زیان دهی”تاکید کرد: بانک ملی ایران باید با بسیج همه توان مدیران و کارکنان،از مسیر زیان دهی خارج شود.   به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در این […]

تاپ خبر۲۴: مدیر عامل بانک ملی ایران در نشست”تعیین تکلیف وظایف بخش های مختلف بانک برای برون رفت از زیان دهی”تاکید کرد: بانک ملی ایران باید با بسیج همه توان مدیران و کارکنان،از مسیر زیان دهی خارج شود.

 

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در این نشست که با حضور بت شکن مشاور عالی مدیر عامل و عباس شفیعی رئیس هیات مدیره ،ناصر شاهباز،مسعود خاتونی،سید فرید موسوی از اعضای هیات مدیره و جمعی از معاونان مدیر عامل،روسای ادارات کل و مدیران امور شعب حضور داشتند،گفت:با تعیین وظایف هر یک از اعضای هیات مدیره و معاونان در جلسه امروز، باید برنامه ای مدون،کارآمد و عملیاتی تدوین و همه بخش های بانک برای تحقق این برنامه بسیج شوند.

فرزین افزود:در این برنامه باید  علاوه بر مشخص شدن راه های کاهش زیان دهی بانک،زمان تحقق این اهداف نیز تعیین شود تا بر اساس این زمانبندی از بخش های مختلف مطالبه گری صورت گیرد.

مدیر عامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه راه برون رفت بانک از مشکلات،شناخت دقیق از شرایط بخش های مختلف است، گفت:اعضای هیات مدیره و معاونان باید با دست پر در جلسات تصمیم گیری حضور یابند.

وی با اشاره به تاکیدات وزیر امور اقتصادی و دارایی برای خروج از بنگاهداری افزود:این اقدام می تواند به کاهش زیان دهی بانک منجر شود.

شایان ذکر است که در این نشست اعضای هیات مدیره،معاونان و روسای ادارات کل با ارائه گزارش وضعیت،راه های برون رفت بانک از زیان دهی را بررسی کردند.