تاپ خبر۲۴: مراسم بزرگداشت روز کارگر در پالایشگاه روغن سازی شرکت نفت ایرانول با حضور مهندس اسحاقی مدیرعامل ، دکتر محقق زاده عضو هیات مدیره ، جمعی از مدیران، کارکنان و کارگران برگزار شد . به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این مراسم مهندس اسحاقی مدیرعامل […]

تاپ خبر۲۴: مراسم بزرگداشت روز کارگر در پالایشگاه روغن سازی شرکت نفت ایرانول با حضور مهندس اسحاقی مدیرعامل ، دکتر محقق زاده عضو هیات مدیره ، جمعی از مدیران، کارکنان و کارگران برگزار شد .

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این مراسم مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گزارشی از عملکرد سال ۹۴ و برنامه های آینده شرکت را بیان کرد .

همچنین در ادامه این مراسم که یازدهم اردیبهشت ماه برگزارشد از یازده نفراز کارگران نمونه و سه تن از بازنشستگان تقدیر به عمل آمد .

اسامی کارگران تقدیر شده عبارتند از آقایان: شهرام محمدیان، کامران دارابی، ذبیح قاسمی فر، علی تروند، رمضان رضایی، محمد دریس، رضا رستمی فرد، مسعود الیاسی، رضا عینی، فرهاد آرمان و فرشید زارع زاده و اسامی بازنشستگان نیز عبارتند از آقایان علی اصغر نامی و غلامحسین دربندی و خانم مریم بختیاری می باشد .

همچنین در این مراسم برنامه های فرهنگی و هنری نیز اجرا شد.