تاپ خبر۲۴:مراسم اهدای جوایز چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران با حضور منتخبی از برندگان این مرحله از قرعه کشی و نیز تعدادی از اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ملی ایران برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم […]

تاپ خبر۲۴:مراسم اهدای جوایز چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران با حضور منتخبی از برندگان این مرحله از قرعه کشی و نیز تعدادی از اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک ملی ایران برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم عضو هیات مدیره بانک با تقدیر از سپرده گذاران حساب های قرض الحسنه که اجر معنوی و ثواب اخروی را بر منافع مادی ترجیح داده‌اند، گفت: بانک ملی ایران از محل سپرده های قرض الحسنه نیاز نیازمندان واقعی را در محروم‌ترین نقاط کشور برطرف می کند.
برات کریمی با بیان اینکه مدرسه سازی، آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد، احداث بیمارستان و پرداخت تسهیلات ازدواج تنها بخشی از مصارف منابع قرض الحسنه است، گفت: بانک ملی ایران در طول ۹۱ سال فعالیت خود خدمات گسترده ای به کشور ارائه کرده و همواره حامی همه مردم ایران بوده است.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از حادثه دیدگان ناشی از سیل زلزله و بلایای طبیعی از حمایتهای مادی بانک ملی ایران برخوردار شده‌اند، گفت: مشتریان، مالک این بانک هستند و سپرده گذاران قرض الحسنه نیز حق بزرگی به گردن همه ما دارند.
در ادامه این مراسم رئیس صندوق پس انداز بانک ملی ایران نیز با اشاره به پرداخت بیش از ۳۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه تا پایان آذر ماه توسط این بانک: گفت این تعداد تسهیلات بیش از ۷۵ هزار میلیارد ریال منابع را به خود اختصاص داده است.
محمود خادمیان با اشاره به احداث، تعمیر و تجهیز ۱۲۰ مدرسه از محل منابع قرض الحسنه مردمی نزد بانک ملی ایران، گفت: در سیل فروردین ماه بیش از ۲۷ هزار خانوار در قالب ۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع قرض الحسنه بانک ملی ایران حمایت شدند.
وی همچنین به پرداخت ۱۹۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج و ایجاد سه هزار شغل توسط نهادهای حمایتی با منابع پرداختی بانک ملی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: حمایت های بانک ملی ایران از محرومان مدیون سپرده گذاران قرض الحسنه است.

درپایان این مراسم جوایز تعدادی از برندگان، به طور نمادین، باحضور مدیران ارشد بانک، اهدا شد.