تاپ خبر۲۴: با برگزاری قرعه کشی طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی، برندگان خوش شانس این جوایز مشخص شدند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این قرعه کشی ها که با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه برگزار شد، […]

تاپ خبر۲۴: با برگزاری قرعه کشی طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی، برندگان خوش شانس این جوایز مشخص شدند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در این قرعه کشی ها که با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه برگزار شد، یک کمک هزینه خرید خودروی جکs۵به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال، ۲۵ جایزه سفر به جزیره کیش با یک نفر از اعضای خانواده و ۱۰۰ جایزه نقدی ۵ میلیون ریالی به قید قرعه به شرکت کنندگان در طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت اختصاص یافت.
بر اساس این گزارش، قرعه کشی های مذکور بین آن دسته از اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت که در طرح جعبه شرکت کرده و موفق به تصاحب خانه یا خانه هایی با حداقل یک امتیاز در قرعه کشی جایزه مذکور شده بودند، انجام شد.
بر اساس این گزارش، اسامی برندگان طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت به زودی و پس از انجام مراحل اداری لازم از طریق سایت این باشگاه به اطلاع عموم خواهد رسید.
این گزارش حاکی است، جوایز نقدی برندگان نیز پس از انجام مراحل اداری لازم به حساب برندگان در بانک ملت واریز خواهد شد و برندگان سفر به جزیره کیش نیز در آینده ای نزدیک با یک نفر از اعضای خانواده به این جزیره زیبا اعزام خواهند شد.