تاپ خبر۲۴: با برگزاری قرعه کشی دوره مهاجرت به نسل سوم طرح امتیازی در باشگاه مشتریان بانک ملت، برندگان خوش شانس این جوایز مشخص شدند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این قرعه کشی ها که با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی متشکل از نمایندگان ادارات کل بانک با […]

تاپ خبر۲۴: با برگزاری قرعه کشی دوره مهاجرت به نسل سوم طرح امتیازی در باشگاه مشتریان بانک ملت، برندگان خوش شانس این جوایز مشخص شدند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این قرعه کشی ها که با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی متشکل از نمایندگان ادارات کل بانک با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه برگزار شد، دو دستگاه خودروی لیفانX۶۰ و ۱۰۰ جایزه نقدی ۱۰ میلیون ریالی به قید قرعه به شرکت کنندگان در این طرح اختصاص یافت.
براساس این گزارش، قرعه کشی های مذکور بین آن دسته از اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت که طی دوره مهاجرت به نسل سوم طرح امتیازی در دوره زمانی ۴۵ روزه (دوم مرداد تا ۱۵ شهریور ۹۵) نسبت به تبدیل تمامی امتیازات طلایی و نقره ای به کارشا با ضریب ۵، اقدام کرده بودند، انجام شد.
بر این اساس، اسامی برندگان طرح مهاجرت به نسل سوم طرح امتیازی باشگاه مشتریان بانک ملت پس از انجام مراحل اداری لازم از طریق سایت اینترنتی و صفحه اینستاگرام این باشگاه به اطلاع عموم خواهد رسید.
این گزارش حاکی است، جوایز نقدی برندگان به حساب آنان در بانک ملت واریز خواهد شد.