سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۷

رضايي رییس سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد:

برگزاری اختتامیه هفتمین دوره المپیاد و پاراالمپیاد ورزشی محلات شهر تهران در روز چهارشنبه

برگزاری اختتامیه هفتمین دوره المپیاد و پاراالمپیاد ورزشی محلات شهر تهران در روز چهارشنبه

تاپ خبر۲۴ :رییس سازمان ورزش شهرداری تهران در نشست خبری با اعلام خبر اختتامیه هفتمین دوره المپیاد و پاراالمپیاد در روز چهارشنبه گفت‌: در این روز هفت جلد کتاب که با همکاری وزارت ورزش و جوانان تهیه شده رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تاپ خبر۲۴ ، نشست خبری محمد رضایی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران درباره گسترش فرهنگ ورزش همگانی و هم‌چنین در مورد اختتامیه هفتمین دوره المپیاد و پارالمپیاد محلات شهر تهران امروز در آکادمی ورزش شهرداری تهران برگزار شد.
وی اظهار کرد: سازمان ورزش با تدبیر قالیباف در این دهه گذشته همواره به دنبال توسعه ورزش همگانی در شهر تهران بوده و توفیقات خوبی را هم توانسته است در این‌ راستا کسب کند. هم‌چنین بیانات مقام معظم رهبری در مورد ورزش همگانی را سر لوحه خود کار قرار دادیم و سند راهبردی این موضوع را بنا کردیم و با کمک معاون امور اجتماعی شهرداری تهران چشم‌اندازی را چه در فعالیت‌های ورزشی و چه در بخش زیر ساخت‌ها بنا نهادیم.
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران رقابت‌های محلی را به عنوان یک برند معرفی کرد و گفت‌: یکی از برندهایی که شهردار تهران به آن اشاره دارد رقابت‌های محلی است که در دنیا در بخش ورزش‌های محلی شاید در ۱۵ رشته فعالیت شود، اما در حال‌ حاضر ما در بخش محلات بی‌نظیر هستیم. در بخش ورزش بانوان ۴۸ رشته و در بخش ورزش آقایان ۵۰ رشته را پیگیری می‌کنیم. این یک رویداد ملی در سطح تهران است که مربیان بسیار خوبی نیز در اختیار داریم. فدراسیون‌ها هم در این‌ راستا استعدادیابی را انجام می‌دهند.
وی در مورد اختتامیه المپیاد و پارالمپیاد محلات، خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان زیادی در برنامه‌های ورزشی ما شرکت می‌کنند و در روز چهارشنبه مراسم اختتامیه المپیاد و پارالمپیادی که یک سال به طول انجامیده است را با حضور شهردار تهران و هم‌چنین وزیر ورزش و جوانان خواهیم داشت. ما در این المپیاد و پاراالمپیاد جشنواره‌های مختلفی را برگزار کرده‌ایم که این جشنواره‌ها برای تمامی رده‌های سنی موثر و مثمرثمر بوده است. در این مراسم کاپ و مدال ورزشکاران توسط شهردار تهران اهدا خواهد شد.
عبداللهی، معاون امور اجتماعی شهرداری تهران نیز در این نشست به ساخت و توسعه مجموعه‌های ورزشی که در این سال‌ها به بهره‌برداری رسیده است اشاره کرد و گفت‌: این نشست که تنظیم شده است قرار بود در جهت اطلاع‌رسانی در مورد مراسم اختتامیه المپیاد و پاراالمپیاد باشد و اما من می‌خواهم گزارشی را در مورد ساخت خدماتی که شهرداری تهران در ۱۰ سال گذشته داشته است را مرور کنم. هدف از توسعه این مکان‌ها ارتقای سطح افزایش شهروندان بوده که هم‌سو با آمادگی، نشاط، بهبود امید و سلامت شهروندان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بوده است. سازمان ورزش شهرداری رویکردهای مهمی هم‌چون تفریح‌های ورزشی، فعالیت‌های ورزشی، توسعه و ترویج زندگی فعال فرهنگی – ورزشی، ورزش معلولان و توسعه و خدمات فضاهای ورزشی را داشته‌ است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۶ ب.ظ

دیدگاه