تاپ خبر۲۴:برندگان مسابقه Wizquiz سونی، جوایز خود را دریافت کردند.  عصر روز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ و در طی مراسمی که با حضور مسئولین شرکت سونی موبایل و تنی چند از اصحاب رسانه برگزار شد، برندگان مسابقه Wizquiz جایزه خود را که یک عدد گوشی سونی اکسپریا ZR بود، دریافت کردند. در ابتدای این مراسم، […]

تاپ خبر۲۴:برندگان مسابقه Wizquiz سونی، جوایز خود را دریافت کردند.

 عصر روز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ و در طی مراسمی که با حضور مسئولین شرکت سونی موبایل و تنی چند از اصحاب رسانه برگزار شد، برندگان مسابقه Wizquiz جایزه خود را که یک عدد گوشی سونی اکسپریا ZR بود، دریافت کردند.

در ابتدای این مراسم، ساناز کوشا، مدیر بازاریابی سونی موبایل در ایران ضمن خشنودی از استقبال بسیار بالای علاقه‌مندان از این مسابقه، ابراز امیدواری کرد تا محصولات سونی بتوانند موفقیت‌ خود در بازار ایران را ادامه داده و محبوبیت کنونی را حفظ کنند.

در ادامه یکی از مجریان این رقابت درباره Wizquiz گفت: هدف ما برگزاری یک مسابقه صرفا ساده نبود و با طراحی خاص سوالات سعی کردیم تا شرکت کنندگان را به چالش بکشیم. وی گفت روزانه بین ۱۸ تا ۱۹ هزار بازدید از این مسابقه صورت می‌گرفت و در مجموع رقمی بالای ۲۰۰ هزار بازدیدکننده به دست آمد که در طول برگزاری مسابقات آنلاین از سوی شرکت ما، امری بی سابقه بوده است.

در پایان این مراسم، برندگان جوایز خود را از ساناز کوشا دریافت کردند تا از این به بعد لحظات شیرینی را در کنار گوشی اکسپریا ZR خود تجربه کنند.

در پایان این مراسم، برندگان جوایز خود را از ساناز کوشا دریافت کردند تا از این به بعد لحظات شیرینی را در کنار گوشی اکسپریا ZR خود تجربه کنند.

اسامی ۱۰ برنده خوش شانس این مسابقه را در زیر مشاهده می‌کنید.

حامد باقری (اصفهان)
سید پوریا حمیدپور (اصفهان)
عصمت قربانی (خراسان رضوی)
محمد باقرپور (لرستان)
میلاد پرویز زاده (تهران)
حسین دایی (تهران)
نوید دقیقی (قزوین)
سیامک ذبیحی (مرکزی)
شیما روشن‌ضمیر (کرمان)
حامد قربانی (گیلان)