تاپ خبر۲۴: با برگزاری قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت، برندگان خوش شانس این جشنواره مشخص شدند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، بانک مرکزی و حسن […]

تاپ خبر۲۴: با برگزاری قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت، برندگان خوش شانس این جشنواره مشخص شدند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم که با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، بانک مرکزی و حسن روستا عضو هیات مدیره این بانک برگزار شد، برندگان بیش از ۸۵۱ میلیارد ریال جوایز جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه تعیین شدند.
حسین حیدری، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور بانکداری تجاری و شخصی در این مراسم از قرض الحسنه به عنوان یک سنت نیکو و پسندیده یاد کرد و گفت: قرض الحسنه از جایگاه بالایی در بانکداری اسلامی برخوردار است و قرض دهنده، از اجر معنوی و اخروی برخوردار خواهد شد.
وی با اشاره به این نکته که در این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت، بیش از سه میلیون نفر واجد شرایط شرکت در قرعه کشی شناخته شدند، تاکید کرد: این قرعه کشی نخستین قرعه کشی در سطح بانک های بزرگ کشور است که از بین هر ۶ نفر یک نفر برنده می شود.
به گفته حیدری، برای این دوره از قرعه کشی جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز ۵۰۲ هزار جایزه اخصاص پیدا کرده که جوایز یادشده شامل ۱۵۵۶ متر اسکناس ۵۰ هزار ریالی به یکهزار نفر( هر نفر معادل ۴۷۱.۵۱۵.۱۵۱ ریال)، یکهزار کمک هزینه خرید صنایع دستی هریک به مبلغ ۳۰ میلیون ریال و ۵۰۰ هزار جایزه نقدی ۷۰۰ هزار ریالی در نظر گرفته شده است.
وی عدالت در توزیع جوایز و بهره مندی استان ها از جوایز متناسب با منابع قرض الحسنه جذب شده و تقویت تولید ملی و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی از طریق تعیین جایزه نقدی خرید صنایع دستی را از جمله ویژگی های این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک ملت ذکر کرد.
بر اساس این گزارش، اسامی برندگان این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت پس از طی مراحل اداری لازم از طریق سایت اینترنتی این بانک به نشانیwww.bankmellat.irبه اطلاع عموم رسیده و جوایز برندگان نیز به حساب آنان در بانک ملت واریز خواهد شد.