تاپ خبر ۲۴: بانک توسعه اسلامی طی نامه ای برنامه بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی برای سال تحصیلی ۲۰۱۷- ۲۰۱۶ را اعلام کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا ، بر اساس نامه بانک توسعه اسلامی از متقاضیان دکترا دعوت می شود تا بصورت تک وضعیتی به تحصیل بپردازند و اولویت با متقاضیان […]

تاپ خبر ۲۴: بانک توسعه اسلامی طی نامه ای برنامه بورسیه تحصیلی بر اساس شایستگی برای سال تحصیلی ۲۰۱۷- ۲۰۱۶ را اعلام کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا ، بر اساس نامه بانک توسعه اسلامی از متقاضیان دکترا دعوت می شود تا بصورت تک وضعیتی به تحصیل بپردازند و اولویت با متقاضیان دوره دکترایی است که پذیرش قطعی از دانشگاه های برتر دارای موافقتنامه همکاری با بانک توسعه اسلامی داشته باشند.

این گزارش می افزاید: بانک توسعه اسلامی از متقاضیان دوره پژوهشی فوق دکترا نیز دعوت کرد تا یک طرح نوآورانه خاص را در زمینه های خاصی تقبل نمایند که به موضوع حل مشکل در کشور های عضو مانند مالاریا، ابولا، تولید غذا، منابع آبی- بیایان زایی، انرژی و غیره بپردازد.

بر اساس این گزارش، این امر به منظور تمرکز بر حیطه های حیاتی تر توسعه ای کشورهای عضو بانک توسعه اسلامی علاوه بر آنچه در چشم انداز ۱۴۴۰ هجری ارایه شده است می باشد.

گفتنی است، تا پایان ۲۹ فوریه (۱۰ اسفند ۱۳۹۴) مهلت داده شده تا تقاضانامه ها از دانشمندان و نهادها دریافت و به منظور انتخاب مناسب ترین کاندیداها، تا پایان مارس ۲۰۱۶ (۱۱ فروردین ۱۳۹۵) به بانک توسعه اسلامی ارسال شود.

متقاضیان جهت تکمیل فرمها،‌ بررسی کامل شرایط و ضوابط، دانشگاههای مورد پذیرش و سایر اطلاعات به لینک مربوطه در سایت بانک توسعه اسلامی به نشانی زیر مراجعه و نسبت به تکمیل فرمها و ارسال به ایمیل ذیل اقدام نمایند:

http://www.isdb.org/irj/portal/anonymous?NavigationTarget=navurl://c28c70fde436815fcff1257ef5982a08&LightDTNKnobID=1954576888